Core 2 Duo E7300 sistem için Android emülatör önerisi

ogingsan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu sisteme bir Android emülatör önerseniz oyun oynamasam da olur. WhatsApp çalıştaracağım sadece şimdi WhatsApp desktop sürüm var demeyin. O sadece telefon olunca çalışıyor benim amacım telefonsuz açmak.

Diğer sistem özellikleri:

Windows 8.1 32 Bit.
3GB RAM.
ATI Mobility Radeon HD 4850.
500GB WD Blue HDD.
P5LD2-X/1333 anakart.

Not: Core 2 Duo 2.66GHz.

Son düzenleme:
Android emülatör kurmadan da direk Windows mağazasından WhatsApp indirebilirsin diye biliyorum.

Android emülatör kurmadan da direk Windows mağazasından WhatsApp indirebilirsin diye biliyorum.

Mağaza kullanmıyorum.

VirtualBox kurabilirsin, onun dışında noxx önerebilirim.

VirtualBox ile denedim başarılı bir şekilde Kurdum'da ama telefon açılırken Android yazısı gelir ya orada takıldı ve Nox Player'e 1 göz atacağım.

Smartgaga yı öneririm 2 GB RAM ile kullanmıştım hiç kasma yoktu.

Deneyeceğim teşekkürler.

Arkadaşlar smartgaga iyi çalıştı performanslı PUBG değil de kafa topu 2 gibi şeyleride kasmadan açıyor ama 2-3 gün sonra 1-2 hata verdi (Windows hatası değil emülatör içi Android hatası) PC reset attı PC açıldı tekrar girdim 2dk sonra tekrar reset attı bir daha aynı şeyleri uyguladım aynısı oldu sonra PC'den kaldırdım Smartgaga'yı tekrar kurdum reset sorunu düzeldi ama Play Store sorun çıkarıyor hiçbir şey yüklenmiyor aptoide denedim o yüklüyor dıştan APK'de çalışıyor ama Play Store programı kaldırmadan önce normal çalışıyordu bu neden oldu.

Soruna dair fotoğraflar:

Play Store her şeyde aynı hatayı veriyor.

[GÜNCELLEME] sorun çözüldü Chrome'den Play Store. APK yükledim emülatöre aktardım Play Store güncellendi yeni sürüm oldu ve düzeldi Play Store şu an çalışıyor konu kilit.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı