Core 2 Duo E7500 Sistem

sahin delikanlı

Hectopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Sistem nasıl ölüsü kaç yıl gider gerçi zaten ölmüş ölecegimi kalmış :D Resimleri yüklemedigi için kırpmalar yaptım. Paintte süperimdir :D Ha bide hd 3600 64 bit bilirdim orda 128 bits yazıyor yoksa 2 bit farklı mı?

Adsız3.png
Adsız4.png
Adsız2.png
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş "paintte süperim" derken espri yapmış, o da biliyor kötü yaptığını. Bu sistemle oyun falan çok zor oynarsın. Yeni bilgisayar alıp bunu satmazsan bunu download pc olarak kullanabilirsin. Buna benzer bir bilgisayar kullanıyorum. Core 2 duo e7300 ve ati radeon hd 2600 kullanıyorum ben de. Oyun oynamıyorum ben fakat şimdilik beni iyi kötü idare ediyor günlük işler için.

Oyunlar için fazla abartmamak kaydıyla ekran kartında iyileştirmeye giderek 1 2 sene daha götürür seni bence 30 FPS civarında oynamaya razı isen. Sistem gereksinimleri yüksek olmayan oyunlarda zaten sorun olmaz, çok yüksek FPS beklememek gerek yine de.
Ama bütçen varsa hiç uğraşmadan sistemi yenilemek en doğrusu olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı