Core 2 Duo E7500 ve 9500 GT sistem ne kadar eder?

Görev Yöneticisi'ni açtım 0 diski kısmında Samsung HD502hj ata device yazıyor HDD sanırım bu.

DxDiag'ın ilk sayfasını mı ikinci sayfasını mı atayım hocam?

DxDiag'ın ilk sayfasını mı ikinci sayfasını mı atayım hocam?

1 diski kısmında da generic Storage device USB device yazıyor.

Arama yerine DxDiag yazıp gelen ekranı alıntıla ve gönder.

Hocam telefındayım da resim çekip attım bulanık olabilir kusura bakmayın bir de bazı yerleri sansürleyeyim dedim nolur nolmazEki Görüntüle 1455156

Anladım. Ekran kartı çok düşük. işlemci de kötü değil ama iyi de değil. RAM çok az. Özellikle Windows 10 için. Nerden baksanız bu sistem 650 - 700 TL eder.

Hiç yoktan iyidir diyelim ya yakın zamanda yeni sistem alacağım ona işlemci fanı alırım bu parayla :)
Anladım. Ekran kartı çok düşük. işlemci de kötü değil ama iyi de değil. RAM çok az. Özellikle Windows 10 için. Nerden baksanız bu sistem 650 - 700 TL eder.

Hocam tekrardan merhabalar.Bu sistemin açabileceği güzel oyunlar nelerdir sizce ne tavsiye edersiniz şu an sadece Minecraft ve Zula oynuyorum?

Son düzenleme:
Hiç yoktan iyidir diyelim ya yakın zamanda yeni sistem alacağım ona işlemci fanı alırım bu parayla :)

Hocam tekrardan merhaba. Bu sistemin açabileceği güzel oyunlar nelerdir? Sizce ne tavsiye edersiniz şu an sadece Minecraft ve Zula oynuyorum?

Minecraft oynarsın. Zula da açar fakat zevk vermez. 2 GB RAM'iniz vardı yanlış hatırlamıyorsam. O sistem ile zevk alacağınız en iyi oyun PES 2013 falan.

Minecraft oynarsın. Zula da açar fakat zevk vermez. 2 GB RAM'iniz vardı yanlış hatırlamıyorsam. O sistem ile zevk alacağınız en iyi oyun PES 2013 falan.
Zula zevk veriyor hocam arada takılmalar da olsa.Bir kaç gün sonra steamden ETS almayı düşünüyorum direksiyon setim var sürerim diye 36 TL şuan neyse konu dışı oldu bu mesajlar hocam sağolun.

Geri
Yukarı