Core 2 DUO E8400 işlemciye GTX 1050

besthings1337

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi core 2 duo e8400 3.00Ghz işlemciye ve 4 GB RAM'e sahibim. Şu anki mevcut ekran kartım Sapphire HD 6870 2 GB 128bit yeni bilgisayar alana kadar beni idare etcek bir ekran kartı almak istiyorum fakat 500 TL verip GTX 750ti almak yerine 700 TL verip GTX 1050 Ti almak daha mantıklı geliyor. Sizce GTX 1050 Ti ile şuan ki sistemimde darboğaz olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
bu işlemciye 4ghz overclock yapsanız aslında her ekran kartıyla uçar lakin overclock işi biraz karmaşık olabilir ben bilmiyorum ama yapanlar varmış...youtube de bir kaç video görmüştüm...

Core 2 Duo'da 4GHz Overclock karmaşık değil. Sadece ayarlar ile uğraşırken ne yaptığını bilmen gerekiyor.

HD 6870, o sistem için takabileceğin en iyi kartlardan biri. Elindeki işlemci ile HD 6870'den GTX 1050'ye geçerken performans artışını hissetmezsin.

Core 2 Duo'da 4GHz Overclock karmaşık değil. Sadece ayarlar ile uğraşırken ne yaptığını bilmen gerekiyor.

HD 6870, o sistem için takabileceğin en iyi kartlardan biri. Elindeki işlemci ile HD 6870'den GTX 1050'ye geçerken performans artışını hissetmezsin.
yeni sistemi ancak mart ayı gibi alabilirim :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı