Core 2 Duo E8500 oyun performansı

honourr

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese hayırlı Ramazanlar. İftarını açmış ya da açmamış olan herkesin Allah orucunu kabul etsin.
Arkadaşlar, n11. com'dan bu işlemciyi alacağım.
1. Şimdiki işlemcim Pentium Dual Core E5200, bunu alırsam ne kadar değişiklik yaşarım?
2. Küçüklüğümden beri oyunları ya Low ya da Medium ayarda oynadım. Gerçekten çok üzücü bir durum. Ama artık üst düzeyde oynamak istiyorum. Ya da bu işlemci yerine G41M Combo alıp yanına da Quad serisi bir işlemci mi alayım? Çünkü 4 GB RAM'im DDR 2 (800 MHZ)

Bu işlemciyi kullanan yok mu?

Herkese hayırlı Ramazanlar. İftarını açmış ya da açmamış olan herkesin Allah orucunu kabul etsin.
Arkadaşlar, n11. com'dan bu işlemciyi alacağım.
1. Şimdiki işlemcim Pentium Dual Core E5200, bunu alırsam ne kadar değişiklik yaşarım?
2. Küçüklüğümden beri oyunları ya Low ya da Medium ayarda oynadım. Gerçekten çok üzücü bir durum. Ama artık üst düzeyde oynamak istiyorum. Ya da bu işlemci yerine G41M Combo alıp yanına da Quad serisi bir işlemci mi alayım? Çünkü 4 GB RAM'im DDR 2 (800 MHZ)

Bu işlemciyi kullanan yok mu?
Aynı işlemci var ve r7 240 cs go 720p low ayarlarda 80 fps ve ara sıra takılma giriyor. E8500 alsam darboğaz kalkarmı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı