Core 2 Duo P7450 sistem GTA IV: The Complete Edition kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 Gb
SSD veya HDD modeli
Sandisk SSD Plus 240 Gb
Ekran kartı
ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series
İşlemci
Intel Core Duo CPU P7450 2.13GHz (2CPUs) ~2.1GHz
Merhaba arkadaşlar, sistemimde Windows 10 superlite yüklü ve oyunu Steam'dan indireceğim. Sizce sistemim GTA 4'ü açar mı? Açarsa kaç FPS ile oynarım?

Merhaba arkadaşlar, sistemimde Windows 10 superlite yüklü ve oyunu Steam'dan indireceğim. Sizce sistemim GTA 4'ü açar mı? Açarsa kaç FPS ile oynarım?
Hocam bana kalsa
bu siteden bakım derim uygulama vericek bilgisayar verileriniz alınıp yorumlanır
(genellikle buradan bakıyorum ben)

Hocam bana kalsa
bu siteden bakım derim uygulama vericek bilgisayar verileriniz alınıp yorumlanır
(genellikle buradan bakıyorum ben)
Hocam Uygulama Yükle Diyor

GTA IV'ün optimize sorunları yüzünden RTX 4090 sistem bile alsanız oyunu akıcı oynamanız zaten imkansız.

Zannetmem sizin cihaz laptop üstelik. Daha önce Celeron N2940 4 çekirdek 8 GB RAM'li laptopum vardı ve oynanmayacak şekilde açıyordu oyunu.

Siz laptop olduğunu nasıl anladınız?

Bir de şu an oyun ndirimde ondan almayı düşünüyorum. Bir de sistem değiştirmeyi düşünüyorum. Ekran kartı herhalde 4060 olacak. Böyle bir sistemde akıcı şekilde oynanır mı?

Siz laptop olduğunu nasıl anladınız?

Bir de şu an oyun ndirimde ondan almayı düşünüyorum. Bir de sistem değiştirmeyi düşünüyorum. Ekran kartı herhalde 4060 olacak. Böyle bir sistemde akıcı şekilde oynanır mı?

Atı Mobility Radeon yazıyor hocam zaten Core 2 p serisi laptop işlemcisi. Ben RX 6600 masaüstüm vardı denedim oynanıyordu ancak bir GTA V akıcılığı sunuyor diyemem. Hatta DLC'de bulunan helikopter görevinde işlemciyi tek çekirdek olarak ayarlamazsanız görevi asla yapamıyorsunuz.

Atı Mobility Radeon yazıyor hocam zaten Core 2 p serisi laptop işlemcisi. Ben RX 6600 masaüstüm vardı denedim oynanıyordu ancak bir GTA V akıcılığı sunuyor diyemem. Hatta DLC'de bulunan helikopter görevinde işlemciyi tek çekirdek olarak ayarlamazsanız görevi asla yapamıyorsunuz.

Yani kısaca bu sistemle bu oyunu hiçbir şekilde oynayamazsın diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı