Core 2 Duo performans artırma

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Muğla
Arkadaşlar köye eski bilgisayarımı getirdim ve telefonumun internetini bağlayıp oyun oynamak istiyordum. Önceden LoL CS:GO gibi oyunlarda 60 sabit FPS oynuyordum fakat şu anda LoL'de 40 FPS CS:GO'da 20 FPS alıyorum. Bilgisayar temiz, 2 ay önce bakımlarını yapıp göndermiştim. Küçük kuzenim derse giriyor sadece. Sistem özellikleri. Core 2 Duo E6500 Ekran kartı Radeon HD 4300 Windows 7 64 Bit 4 GB RAM. Undervolt yapsam performans artışı olur mu? YouTube'dan izleyerek hız aşırtmayla 3.40 GHz'ye çıktım stabil çalışıyor. OC'yi geri alınca da problem aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç hafta CS:GO ve LoL oynayacağım ondan sonra yok olabilir 😀 Köye göndermeden önce LoL ve CS:GO oynatıyordu.
2 cekirdekli islemcilerin cogu artik yetersiz hale geldi. CS:GO oynamaniz bu sistemle imkansiz, belki ana sisteminizdeki Quad islemciyi cikartip bu bilgisayara taksaydiniz FPS artisi saglardiniz.

2 cekirdekli islemcilerin cogu artik yetersiz hale geldi. CS:GO oynamaniz bu sistemle imkansiz, belki ana sisteminizdeki Quad islemciyi cikartip bu bilgisayara taksaydiniz FPS artisi saglardiniz.
Şu anki sisteme 1000 TL para harcadım güncel oyunları harcamak için idarelik kurdum eskisini de yeğenim derse girsin diye gönderdim ama birkaç hafta köyde kalacağım o yüzden belki yardım edebilen olur diye sorayım dedim sistem çok eski farkındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı