Core i5 3570K, MSI Z77A-GD55 ve Sapphire 7850 Sistem

Efendim bakın 1 kere söylenir. Zaten burada 1 kişi söylediyse bizde diğerleri de aynı fikirdeyse bir şey yazmazlar. GTX 660 Ti dedik, 6 sayfa oldu doğru ama siz hiç sormadınız ki HD 7870 Hawk alayım mı diye.

HD 7870 Hawk iyi olsaydı zaten biz onu önerirdik. Eğer biz bir kart öneriyorsak bilin ki gerçekten bildiğimiz için öneriyoruz. O yüzden GTX 660 Ti DirectCU II veya MSI soğutması olarak tercih edebilirsin.

Dostum bak beni biraz yanlış anlamışşın. Orada arkadaş Hawk dedi ama ben işte böyle Hawk önerin de şeçim yapayım demedim, sadece işte böyle ekran kartı önerilerinizi yazın da karar verelim dedim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır o zaman, bu durumda seçilebilecek kartlar HD 7870 ve GTX 660 Ti. Bütün test tablolarına bakabilirsiniz, GTX 660 Ti HD 7870'i her türlü geçiyor. Markanın önermi yoktur. Sadece biz DirectCU II veya Twin Frozr 3 önermemizin nedeni OC olarak başarılı olmaları. GTX 660 Ti HD 7870'den iyidir. İsterse GTX 660 Ti standart olsun, HD 7870 özel tasarım.

Ki test tablolarında görülebileceği üzere GTX 660 Ti HD 7950'den sadece 5-6 FPS geride. Hatta bazı oyunlarda geçtiğini bile görüyoruz. Bazı oyunlar var nVidia'da güzel performans gösterir, bazı oyunlar AMD'de

Bu durumda GTX 660 Ti DirectCU II güzel bir seçim. ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı