Core temp nasıl kullanılır?

ihavertx3

Decapat
Daha fazla  
Az önce Technopat'tan Core temp adlı uygulamayı indirdim. Uygulamayı kurunca goodgame empire diye bir şey de geldi masaüstüne tıklamaya korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun sorumla ne alakası var?
Soru içeriğini okumadım, başlığa "Core temp nasıl kullanılır?" yazmışsınız bende nasıl kullanılacağını anlatan video attım.

Ayrıca siz bir çözüm istememişsiniz, korkuyorsanız masal anlatacak halimiz yok. Uygulama hakkında bilgi istiyorsanız: GoodGame Empire büyük ihtimalle uygulamayı kurarken sizin seçiminiz ile kurulan bir uygulama, denetim masasından kaldırabilirsiniz.
Sitesi: Goodgame Empire.

Soru içeriğini okumadım, başlığa "core temp nasıl kullanılır?" yazmışsınız bende nasıl kullanılacağını anlatan video attım.

Ayrıca siz bir çözüm istememişsiniz, korkuyorsanız masal anlatacak halimiz yok. Uygulama hakkında bilgi istiyorsanız: Goodgame empire büyük ihtimalle uygulamayı kurarken sizin seçiminiz ile kurulan bir uygulama, denetim masasından kaldırabilirsiniz.
Sitesi: Goodgame Empire.

Kusura bakma moderatör düzenlemiş ben öyle yazmamıştım.

Az önce Technopat'tan Core temp adlı uygulamayı indirdim. Uygulamayı kurunca goodgame empire diye bir şey de geldi masaüstüne tıklamaya korkuyorum.
Öncelikle GoodGame Empire'yı sil gitsin.

Gri Kısım: İşlemcide ki çekirdek sayısını gösterir. 4 çekirdekli ise 4 sütun vardır.
Kırmızı Kısım: Her bir çekirdeğin şimdiki sıcaklığını gösterir.
Mavi Kısım: Programı açtıktan sonraki her bir çekirdeğin şimdiye kadar düştüğü minimum sıcaklığı gösterir.
Siyah Kısım: Programı açtıktan sonraki her bir çekirdeğin şimdiye kadar çıktığı max sıcaklığı gösterir.
Yeşil Kısım: Her bir çekirdeğin işlemcinin ne kadarını kullandığını gösterir.

Dosya Ekleri

• 1611430802249.png
    1611430802249.png
    35,3 KB · Görüntüleme: 634
Core.

Öncelikle goodgame Empire'yı sil gitsin.

gri kısım: İşlemcide ki çekirdek sayısını gösterir. 4 çekirdekli ise 4 sütun vardır.
kırmızı kısım: her bir çekirdeğin şimdiki sıcaklığını gösterir.
mavi kısım: programı açtıktan sonraki her bir çekirdeği şimdiye kadar düştüğü minimum sıcaklığı gösterir.
siyah kısım: programı açtıktan sonraki her bir çekirdeğin şimdiye kadar çıktığı Max sıcaklığı gösterir.
yeşil kısım: her bir çekirdeğin işlemcinin ne kadarını kullandığını gösterir.

Core Temp i kullanmayı biliyorum moderatör yanlış başlı düzeltmesi yapmış.

Geri
Yukarı