Core2 Duo E6750-GT 420-2 GB Bilgisayarı kaç TL'ye satarım?

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 12 yıllık bilgisayarımı benim yoldaşımı satıyorum. Bundan onun da haberi var :) Bilgisayar hazır masaüstü bilgisayar idi. Monitörü eskiden vardı ancak zamanında bozuldu. Bilgisayarı tanımak isteyen arkadaşlar için linki aşağıya bırakıyorum.

Ancak değişen parçalar olduğundan ötürü buraya küçük bir bilgilendirme amaçlı sistemi yazıyorum.
İşlemci: İntel Core 2 Duo E6750 2.66 Ghz
Anakart: Asus IPIBL-LA Soket 775
Ram: 2 GB(sonradan aldığım 1 GB + 1 GB çift kanal)
Ekran Kartı: Asus NVIDIA Geforce 420 GT 2 GB paylaşımsız
Depolama: 1 TB Harddisk 7200RPM 64 MB
PSU: 300 W
-Kasa ise linkteki resimde gördüğünüz kasadır.
-Egzoz fanını söktüm. Hafif ses yapıyordu ancak tekrar takarsam çalışır.
-Sistemi yeni sıfırladım. Win 10 Pro orjinal. Sistem bu denli eski de olsa Windows 10 Pro ile çok da iyi ve hızlı çalışıyor. HDD yaklaşık 5-6 yıllık. Ekran kartı da keza öyle. DVD sürücüsü de sonradan alındı.
Kasada ufak tefek pürüzler var tabii ancak öyle bakıldığında bir hasar görünmüyor. Sadece DVD sürücüsünün kapakları yerinde durmuyor. Siyah bant ile kenardan bantladım kapalı dursunlar diye.
Ayrıca bir HP 23.5" Led monitörüm var ancak o her ne kadar iyi görüntü verse de ortasından pembece inen ve gitmeyen bir çizgi var bu sıkıntı. Ancak görüntülemede problem yok.
Sistemi satmak istiyorum ve monitörü alınırsa şayet satarım. Aklımda bir fiyat var ancak size nereden ne kadara satsam iyi olur sormak isterim.

Ekran kartı 200TL den başlıyor piyasası. O kadar etmese bile. Kasa da 200TL desek çünü anakart max E6700 destekliyor eski nesil kötü bir anakart. Toplam 400TL gibi bir fiyata satabilirsiniz. 420'ye koyarsınız pazarlık ile 400'e gider. Monitörü ayrı sat zira kimse almak istemez o monitörü.

Bu yazdığım piyasa fiyatı, ürünün gerçek fiyatı 300TL civarında bilgin olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı