Corsair 400R kasa problemi

Olabilir, bakmak lazım. Burdan çok bir şey demek zor. Yetkili bir servis, işinde uzman bir kurum yok mu yakınında? Ya da aldığın yerle görüş, çünkü kısa devre falan yapmasın Allah korusun gidebilir maazallah tüm edevat.

Çektiğiniz fotolar çöp gibi. Bilmiyorum nerede ama bir yerde çok büyük bir hata yapıyorsunuz. Büyük ihtimalle anakart destek vidaları yanlış takılmış. Zaten biraz yakından inceleyince anlarsınız.

Fotoğraflarım hakkındaki görüşleriniz için teşekkür ederim. Bu kadarını başarabildim. Yükseltme vidalarının hepsi doğru takılmış. Çok dikkatli inceledim ve yapılabilecek herhangi bir müdehale yok kanımca.

Kendime göre bir çözüm buldum bende. Vidalardan ses çıkışlarına yakın olanı bir kaç tur gevşettim ve yükselttim, diğer ucundaki bombeli vida kısmının altına minik bir vida koydum ve onu da yükselterek hizalayabildim.

Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara Teşekkür ediyorum. Şimdilik sağlıcakla kalın.

Zorlamadan kastınız tam olarak nedir? Ne yaptıysam denk gelmiyordu bende yukarıdaki mesajımdaki gibi altına minik bir vida koyarak çözüm sağladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…