Corsair 7000D Airflow'da PSU fan yönü nasıl olmalı?

Dostum alakası yok fan aşağı bakacak şekilde montajladığında etiket düz gözükür. Al kendi kasamdan resim atayım. Diyorsan ki benim etiketim ters oluyor, demek ki güç kaynağının üreticisi bunu düşünmemiş.

Eki Görüntüle 1319888

Bu taraftaki etiket düz. Arka kısımdaki etiket ise ters. Fan da aşağıya bakıyor. Yani bir montaj hatası yok. Şu etiket muhabbetini nereden açtım ki.

PSU fanı aşağı bakacak şekilde montajlayacaksın, konu kilit. Etiket metiket karıştırmıyorum direkt olması gerekeni söylüyorum. İsterse PSU etiketi amuda kalksın.

Boş verin sorun çözüldü zaten 😄😄

Boş verin sorun çözüldü zaten 😄😄

Aynen. Ama etiketi boş verip Corsair fan tarafına iki satır yazaı yazabilirdi; kasanın dış yüzüne gelecek şekilde monte edin diye. Adamlar hep bir reklam derdinde. Biri bizim kasaya bakarsa PSU muzun yazısı düz gözüksün de müşterinin kafası karışmış bize ne hesabı :)) (şaka olsun diye yazıyorum herkese selamlar. Teşekkür ederim destek için.)

Son düzenleme:
Aynen. Ama etiketi boş verip Corsair fan tarafına iki satır yazaı yazabilirdi; kasanın dış yüzüne gelecek şekilde monte edin diye. Adamlar hep bir reklam derdinde. Biri bizim kasaya bakarsa PSU muzun yazısı düz gözüksün de müşterinin kafası karışmış bize ne hesabı :)) (şaka olsun diye yazıyorum herkese selamlar. Teşekkür ederim destek için.)

Rica ederiz iyi akşamlar😊.

Yeni konular

Geri
Yukarı