Corsair 8GB Vengeance vs Gskill 8GB RipjawsX?

İkisinin arasında ucuz olanını alabilirsiniz performans farkı yoktur. Ama Corsair sanki tip olarak daha güzel görünüyor.:)

Gskill kullanıyorum çok memnunum, herhangi bir sıkıntısını görmedim. Ama tekrar alacak olsam Corsair alırım. Daha yakışıklı duruyor.

yakışıklı duruyo demişsiniz de kardesim kasayi izlemiyosunuz demi
Diyelim ki kasayı izliyorum? Orada ne demek istediğimi anlayamıyor musun sen gerçekten? Arkadaş hangi ram daha iyidir diye sormuş bende aralarında fark olmadığını belirtmek adına Corsair yakışıklı demişim. Yani hangisini alırsa alsın performanstan yada soğutmadan kaybı olmayacak. Ayrıca arkadaş 9 Ekim 2015 tarihinde sormuş bu soruyu hangi kafayla şimdi cevap veriyorsun acaba?

Bu konu neden hortladı ve @Hazar Emre adlı arkadaşın dediklerini bi tek ben mi anlamıyorum. Bu arada kasayı izlediğim de olmuştur. Görsellik de önemlidir. Monitör de var yani ne diim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı