Corsair 960GB MP510 alınır mı?

JasonTodd

Hectopat
Corsair 960GB MP510 almayı planlıyorum. Kullanan var mı? Sıcaklık değerleri nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel ve performanslı bir SSD. 970 EVO'ya bütçesi yetmeyenlere önerdiğim iki Nvme var zaten; SX8200PRO ve MP510.

Kurduğum sistemde kullanıyorum gayet güzel ve ucuz. Sanıyorum ikinci M2 slotuna da 1920 GB'lık olanı alacağım tavsiye ederim.

Kesinlikle alınır ve kendim de almayı planlıyorum.
Okuma/yazma hızları ve IOPS değerleri olarak fiyatına göre oldukça iyi.

Corsair 960GB MP510 almayı planlıyorum. Kullanan var mı? Sıcaklık değerleri nasıldır?
şimdi klonlama yapıyorum 747 tl ye aldım değerler iyi sıcaklığına bakmadım daha bitsin cevap yazcam büyük heycan içindeyim

Sicaklik degerleri nasil?
valla öyle oturup profesyonel bir yazılımla felan bakmadım, sistem çalışırken cam temper'ı söküp bi elimle kontrol ettim. 10 saatlik kullanımdan sonra bile öyle ahım şahım bir sıcaklığı yok, 10 saat açık kalsa da bi donukluk, tıkanıklık felan da yaratmıyor gözlediğim üzere. Tabi benim kasa ve anakart yapısından dolayı içerdeki air flow'da haliyle etki ediyordur diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…