Kapalı Corsair AF120 Fan / MSI GM10 Mouse + Pad Seti / Fan ve ARGB Çoklayıcılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Elasmotherium

Kilopat
MSI Cluctch GM10 Mouse + Mouse Pad
Kutusu ve faturası maalesef yok.
Çok kaliteli bir ikilidir.
Fare hiç kullanılmamıştır.
Fiyat: Kargo dahil 125 TL.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Corsair Air AF120 CO-9050081-WW 120mm mavi LED:
1 Tane var elimde. Kutu fatura garanti var 1 aylık ürün. Kargo dahil 70TL.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elimde 1 adet MSI kasamdan çıkma ARGB çoklayıcı var. 6 Adete kadar girşi var.
Fiyat: Kargo dahil 50TL

1 adet 3'lü çoklayıcı: 4 pin'i 2 adet 3 pin ve 1 adet 4 pine çoklar.
Fiyat:
Kargo dahil 20TL

1 adet 2'li çoklayıcı: 4 pin'i 1 adet 3 pin ve 1 adet 4 pine çoklar.
Kablosu örgüdür ve dayanıklıdır.
Fiyat: Kargo dahil 15TL

Kargoları güzelce hazırlarım. Çok satış yaptım örnek kargolama fotolarımı atabilirim.
Forumda 4-5 tane referansım vardır.

İletişim
Steam: Steam Community :: Kyuzo
mail: nurullahozdemir11@gmail.com
DC: Nurullah#3394

Son düzenleme:
Su 4 pini 2 adet 3 pine ve 1 adet 4 pine çevirenden kaldı mı? Eğer kaldıysa alacağım.

Öndeki 2 adet dc fanı ve arkadaki 1 pwm fanı bağlamak istemiştim. Gerçi tek porta 3 fan bağlanıyor mudur bilmiyorum. Abartıyor olabilirim.

Öndeki 2 adet dc fanı ve arkadaki 1 pwm fanı bağlamak istemiştim. Gerçi tek porta 3 fan bağlanıyor mudur bilmiyorum. Abartıyor olabilirim.
Anakartınızın tek portta kaç W ve kaç mA desteklediğine bakmanız lazım hocam ama genelde 3'e kadar sorun olmuyor.
Eğer anakartınızda en az 2 adet fan portu varsa DC'leri ve PWM'leri ayrı ayrı bağlamanızı tavsiye ederim aksi takdirde fan kontrol ederken saçma değerler alabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…