Corsair Carbide 200R Mid Tower Siyah Kasa İçin 1500 Tl'ye Sistem Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Oğuzhan Altay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 969
O

Oğuzhan Altay

Ziyaretçi
Arkadaşlar Corsair Carbide 200R Mid Tower Siyah Kasa'için sizden 1500 tl'ye sistem tavsiyesi istiyorum. Tavsiyeniz İntel tabanlı olursa sevinirim.

Şuan kasam yok. Toplayacağım parçaların uyumluluğu açısından kasanın Marka ve Modelini verdim.

Koskoca forumda cevap veren yokmu.

Duyarlılığınız için çok teşekkürler emeğinize sağlık...
Ne demek, bu arada sistem için 1,2 şey daha söylemek istiyorum eliniz bollaşınca 4 gb ramden 1 tane daha alıp 8 yapabilirsiniz. Bunun yanında kesinlikle ve kesinlikle ssd alın ve içine sistemi baştan kurun ciddi anlamda performans artışı yaşarsınız ve son olarak kasanın içinde gelen güç kaynağı büyük ihtimal bronz sertifika bile bulundurmuyordur bunuda göz önünde bulundurun derim. Bütceden kısıyım derken elektrik faturasından ödemeyin yani :)

Ne demek, bu arada sistem için 1,2 şey daha söylemek istiyorum eliniz bollaşınca 4 gb ramden 1 tane daha alıp 8 yapabilirsiniz. Bunun yanında kesinlikle ve kesinlikle ssd alın ve içine sistemi baştan kurun ciddi anlamda performans artışı yaşarsınız ve son olarak kasanın içinde gelen güç kaynağı büyük ihtimal bronz sertifika bile bulundurmuyordur bunuda göz önünde bulundurun derim. Bütceden kısıyım derken elektrik faturasından ödemeyin yani :)
İçindeki power gayet kaliteli ve yeterlidir. Bu linkteki power supply var o kasanın içinde emin olabilirsiniz arkadaşıma bu kasayla sistem toplamıştım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı