Corsair Carbide 678C vs ASUS TUF Gaming GT501

Bütçe
2000

mert turkan1

Femtopat
Daha fazla  
Bu iki kasa arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?
Başka önerebileceğiniz kasa var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim istediğim kasa büyük olsun ve dışarıya çok ses vermesin marka olarak takıntım yok yani.

Anladım. ASUS iyi bir seçim olur fakat içerisinde hem güç kaynağı yok, hem de önü mesh yapı da değil. Benim attığım kasa, daha iyi bir seçim olur. Hem mesh yapısı var, hem de 750Watt Bronze sertifikalı güç kaynağı var.

Edit: Bir arkadaş, sizin sorduğunuz ASUS marka kasa ile ilgili bir sorun yaşamış. 30 Aralık'ta konuyu açmış ama kimseden cevap alamamış. Size bırakayım: ASUS TUF Gaming GT501 white kasa çok sesli

Açıkçası mesh kasalar her zaman daha fazla ses çıkarır önü akriliğe göre. 4000X güzel olabilir, eğer küçük gelirse başka model de bakabiliriz.

Anladım. ASUS iyi bir seçim olur fakat içerisinde hem güç kaynağı yok, hem de önü mesh yapı da değil. Benim attığım kasa, daha iyi bir seçim olur. Hem mesh yapısı var, hem de 750Watt Bronze sertifikalı güç kaynağı var.

Edit: Bir arkadaş, sizin sorduğunuz ASUS marka kasa ile ilgili bir sorun yaşamış. 30 Aralık'ta konuyu açmış ama kimseden cevap alamamış. Size bırakayım: ASUS TUF Gaming GT501 white kasa çok sesli

Hmm anladım. Benim kendi PSUm var o konuda problemim yok ben mevcut olduğum kasa dışarıya çok fazla miktarda ses verdiği için ve içinde parçalar sıkışık gibi durduğu için hoşnut değilim.
Açıkçası mesh kasalar her zaman daha fazla ses çıkarır önü akriliğe göre. 4000X güzel olabilir, eğer küçük gelirse başka model de bakabiliriz.

Bu 4000X tarzı kasaların dış görünüşü pek hoşuma gitmiyor o yüzden ne yapacağım bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı