Corsair Carbide Series SPEC-Delta 650W PSU iyi mi?

Kasa ve PSU'yu almadıysan bu ikisini al çok daha iyi olur:

Kasa ve PSU'yu almadıysan bu ikisini al çok daha iyi olur:
Hocam hazır sistem olacak normalde sistem kasası bu ama ben güncelleme yaparak bu kasayı alacağım. Bakmak isterseniz sistem.

PWR_OK'u doğru ayarlı CV650'nin, aradaki gecikme de iyi.

1661348186972.png

O sistem yerine bu sistem de olabilir toplamak istemezsen kasayı MX440 mesh yap, SSD'yi de 970 EVO Plus yap:
Hocam attığınız sistem zaten alacağım sistem ile hemen hemen aynı özelliklere sahip fiyatıda hemen hemen aynı sadece ekran kartı RX 6750 XT ekran kartınıda zaten önümüzde ki yaz satıp RTX yapmayı düşünüyorum şu an NVİDİA RTX 3000 serisi baya pahalı ama yaza kadar 4000 serisinin çıkmasıyla ucuzlayacağını düşünüyorum.

Hocam attığınız sistem zaten alacağım sistem ile hemen hemen aynı özelliklere sahip fiyatı da hemen hemen aynı sadece ekran kartı RX 6750 XT ekran kartını da zaten önümüzde ki yaz satıp RTX yapmayı düşünüyorum şu an NVIDIA RTX 3000 serisi bayağı pahalı ama yaza kadar 4000 serisinin çıkmasıyla ucuzlayacağını düşünüyorum.

Benim attığım sistemde SSD ve kasa da daha iyi hocam yalnız.

Benim attığım sistemde SSD ve kasa da daha iyi hocam yalnız.
Ekran kartı RX 6750 XT ona rağmen benim attığım sistemle aynı fiyat ve dediğiniz gibi SSD de iyi kasada iyi bu sistemden yana şansımı kullanabilirim hem Ekran kartı hem SSD hem Kasa yönününden almayı düşündüğüm sisteme göre artısı var güzele benziyor.

Geri
Yukarı