Corsair Carbide Spec-04 Kasa İçin Sıvı Soğutma Önerisi

Merry179

Kilopat
Daha fazla  
Corsair Carbide Spec-04 kasası var elimde Technopat ailesi. Buna ben bilgisayar toplayacağım. Acaba içine 240mm sıvı soğutma girer mi? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spec-Alpha ile aynı değil. Alpha'ya 240 MM soğutucu takılabiliyor. Spec-04'e en iyi sıvı soğutucu olarak H80i V2 veya Kraken X42 takabilirsin.

Spec-Alpha ile aynı değil. Alpha'ya 240 MM soğutucu takılabiliyor. Spec-04'e en iyi sıvı soğutucu olarak H80i V2 veya Kraken X42 takabilirsin.
Bir video izlemiştim i7 8700k + GTX 1080'li sistem topluyor aynı kasa Corsair Carbide Spec-04 ama H110i sıvı soğutmayı koyabilmiş nasıl oluyor? Çift fanlı o da.

Bir video izlemiştim i7 8700k + GTX 1080'li sistem topluyor aynı kasa Corsair Carbide Spec-04 ama H110i sıvı soğutmayı koyabilmiş nasıl oluyor? Çift fanlı o da.

Şimdi tekrar baktım HDD kızaklarını söktükten sonra 240 MM soğutucu takılabiliyor. Fakat HDD kızağı olmadan HDD'yi nereye takacaksın orası muamma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…