Corsair Carbide Spec Delta kontrolcü yok

Dostum o Speed kısmı fanların hız ayarı değil bu arada sadece RGB'nin renklerinin aydınlığını değiştiriliyor sanırsam 7 veya 8 kademesi var.
Ben ne dedim? Fan ışığının hızı dedim fan hızı demedim.
Ben kumandadan bahsetmistim. Ben sabit animasyonda yandigini soyluyorum. Siz onlari degistirebilirsiniz bir şey diyemem ama gidip farkli renker atayamassiniz fanlara kastettigim bu.
Color kısmına basınca farklı renkler oluyor, eğer kastettiğiniz buysa.

PSU gri 2018 model. Işıklar Rainbow olarak yanıyor renkten renge geçiş yani. Arka tarafı açmaya korkuyorum geri zor takılıyor.

O kasada RGB kontrolcü mevcuttur. Aksini söyleyene inanmayın. Eğer gerçekten yoksa montajı yapanlar araklamış veya yerleştirmeyi unutmuştur. Şu anda rainbow yandığına göre kesinlikle bir kontrolcüye bağlı. Doğrudan 12V bir kaynağa bağlanması halinde sabit renk yanar. Bağlı değilse hiç yanmaz.

Eğer anakartın sağ tarafına yapıştırmadılar ise sağ kapağı açıp bakın. Benzer sorun yüzünden 3-4 kez konu açmışsınız. Bir zahmet kasanın sağ kapağını açıp bakın. Korkmayın bu kadar.

Arkada kontrolcü o zaman. Kontrolcü olmasa ışıklar yanmaz.

Yemekten sonra açıp bakayım fotoyu buraya atacağım bu sefer detaylı bakacağım.
Arkada kontrolcü o zaman. Kontrolcü olmasa ışıklar yanmaz.

Yemekten sonra açıp bakayım fotoyu buraya atacağım bu sefer detaylı bakacağım.

O kasada RGB kontrolcü mevcuttur. Aksini söyleyene inanmayın. Eğer gerçekten yoksa montajı yapanlar araklamış veya yerleştirmeyi unutmuştur. Şu anda Rainbow yandığına göre kesinlikle bir kontrolcüye bağlı. Doğrudan 12V bir kaynağa bağlanması halinde sabit renk yanar. Bağlı değilse hiç yanmaz.

Eğer anakartın sağ tarafına yapıştırmadılar ise sağ kapağı açıp bakın. Benzer sorun yüzünden 3-4 kez konu açmışsınız. Bir zahmet kasanın sağ kapağını açıp bakın. Korkmayın bu kadar.

Kapagi açtıktan sonra bir daha kapatmak için yan yatirmam lazım umarım bir şey olmaz hocam ve inşallah dediginiz gibi olur da çıkar.
1604428555629-575110072.jpg

1604428588985-1682026099.jpg

İlk resimdeki elimde tuttuğum yer SYS fan kısmına gidiyor. Kumandayı maalesef yine bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı