Corsair Crystal Series 570X Nasıl?

Schwarse

Decapat
Şu an kullanmakta olduğum kasa Rampage temper Pro v5. hava sirkilasyonu neredeyse hiç olmayan bir kasa olduğu için değiştirmek istiyorum. Hazır birçok sitede indirimler de başlamışken yeni bir kasa almayı düşünüyorum. Aklımda Corsair Crystal Series 570X var. Bu kasayı kullanlar var mı? Artıları eksileri nelerdir? Hala alınır mı? Önerebileceğiniz başka kasalar var mı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanımhaber ekibinden Burak Şolt o kasayı kullanıyor kendi sisteminde ve incelemesini atiyim size:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an kullanmakta olduğum kasa Rampage temper Pro v5. hava sirkilasyonu neredeyse hiç olmayan bir kasa olduğu için değiştirmek istiyorum. Hazır birçok sitede indirimler de başlamışken yeni bir kasa almayı düşünüyorum. Aklımda Corsair Crystal Series 570X var. Bu kasayı kullanlar var mı? Artıları eksileri nelerdir? Hala alınır mı? Önerebileceğiniz başka kasalar var mı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu kasayı ben de çok almak istedim ancak bazı sorulara cevap bulamadığım için almadım hala. İlk sebebi hava sirkülasyonunun nasıl olduğu, temperli camların hava akışını ne derecede etkilediğine dair keskin bilgilere ulaşamamam. İkinci ve bence en önemli soru ise bu kasayı alırsam üste 240mm Corsair H100i RGB Platinum sıvı soğutma takma düşüncem var ancak kullanılacak anakartın braketlerine ya da ramlerine, radyatörün fanları temas eder mi düşüncesinin hakim olması. Kasayı belirttiğim şekilde kullanan varsa bu vesileyle konu sahibine teşekkür ederek ben de bilgi sahibi olmak isterim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı