Corsair CV550 80+ Bronze Güç Kaynağı Sorunlu Mudur?

Kronik sorunu yok ama pek kaliteli değil, fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. Grup düzenlemesi kullanıyor, korumaları da o kadar iyi değil. Zaten 20 lira fazla verilip High Power Performance GD alınabiliyor.

O fiyata bu alınır. 600W High Power gold varken CV550 alınmaz bence.

O fiyata bu alınır. 600W High Power gold varken CV550 alınmaz bence.
Peki bu PSU'nun Performance olanındansa ECO olanını alsam herhangi bir eksisi olur mu bana? Sistem zaten taş çatlasa 500W anca çeker fakat Performance ile ECO arasındaki fark nedir?

Peki bu PSU'nun Performance olanındansa ECO olanını alsam herhangi bir eksisi olur mu bana? Sistem zaten taş çatlasa 500W anca çeker fakat Performance ile ECO arasındaki fark nedir?

Performance GD modelinin tek artısı 80+ Gold olması değil, oldukça kaliteli bileşenlere sahip bir PSU.

Eksisi olur. Birisi 80+ gold sertifikalı iken sizin attığınız 80+ bronze. 80+ gold çok daha kaliteli. Ve Performance GD serisi, Eco'dan daha iyi bir seri.

Bütçen bunlar için pahalıysa ilk attığım PSU'yu alabilirsin.

Performance GD modelinin tek artısı 80+ Gold olması değil, oldukça kaliteli bileşenlere sahip bir PSU.
Peki merakımdan soruyorum "FSP 600W Meet 85" denilen PSU nasıl? FSP'ye ait diye kaliteli olduğu söyleniyor fakat +80 yerine Meet 85 yazıyor. High Power 600W ECO +80'e karşın tercih edilebilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı