Corsair CX750 bilgisayar açılınca yükses ses çıkarıyor

cyhriaeth

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bilgisayarımı açtığımda PSU fanı yüksek sesli şekilde bağırıyor ve 1.5dk sonra ses gidiyor. PC'de herhangi bir stabilite problemi, reset, ekran gidip gelmesi vs. sorunlardan hiçbiri yok, sadece bu ses problemi var. Nasıl çözebilirim?

1.5 dakika uzun bir süre, fan eğrisi kaynaklı da olabilir. Sistemde herhangi bir sorun yoksa PSU'da bir problem yoktur, isterseniz OCCT Power yarım saat deneyin sonuçları paylaşın.

1.5 dakika uzun bir süre, fan eğrisi kaynaklı da olabilir. Sistemde herhangi bir sorun yoksa PSU'da bir problem yoktur, isterseniz OCCT Power yarım saat deneyin sonuçları paylaşın.
Teşekkürler, şu anda kasa oldukça tozlu durumda. Sorun bundan kaynaklı olabilir mi? Sıcaklık sorunu da yaşamıyorum herhangi bir parçada o yüzden inanılmaz etkilediğini de sanmıyorum aslında ama sormak istedim.

Teşekkürler, şu anda kasa oldukça tozlu durumda. Sorun bundan kaynaklı olabilir mi? Sıcaklık sorunu da yaşamıyorum herhangi bir parçada o yüzden inanılmaz etkilediğini de sanmıyorum aslında ama sormak istedim.

N'olur n'olmaz temizleyin, toz kaynaklı da ses şiddeti artabilir.

Geri
Yukarı