Takas Corsair H110i

35UPGRADER36

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde 1 senelik Corsair H110i var. Garanti, kutu ve fatura tam. 240mm başka bir sogutucuyla takas istiyorum. İzmir içi olması şarttır. Tekliflerinizi bekliyorum.
İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorular için teşekkür ederim. Satmak istesem 500'den yukarı gitmez. o paraya da gidip ikinci el 240mm ancak bulurum. Ben ustune para alabileceğim takaslarla ilgileniyorum. 140mm RGB fan yok piyasada doğru düzgün. İstedim ki hepsi 120mm yapayım.

Sorular için teşekkür ederim. Satmak istesem 500'den yukarı gitmez. o paraya da gidip ikinci el 240mm ancak bulurum. Ben ustune para alabileceğim takaslarla ilgileniyorum. 140mm RGB fan yok piyasada doğru düzgün. İstedim ki hepsi 120mm yapayım.
Anladım. Şimdi daha uygun oldu sanki, soru işaretleri giderildi :) Bana da sıvı soğutma gerekiyordu, güzel bir model kullanıyorsunuz. İstediğiniz takası elde edersiniz umarım.

İlan güncel. Şu an satın almak isteyene pazarlıksız 600 TL. İzmir içi tercihimdir. Kargo ile uğraşmak istemiyorum. Önümüzdeki ay garantisi bitiyor. Corsair veriyor mu garantiyi bilmiyorum.
Satıldı. Konu kilit. @Asım Demir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı