Corsair Harpoon alınır mı?

Brktkts

Hectopat
Bugün bir indirim yakaladım. Corsair Harpoon 129 TL'ye düşmüş sizce alınır mı? Sıkça CS: GO, Fortnite gibi oyunlar oynuyorum. CS:GO'da arkama hızlıca dönerken sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Onur Altuğ Sever Hocam mousepad kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi model? Bende de Corsair Harpoon var fakat kullanıma 4-5 gün sonra başlayacağım.

@Onur Altuğ Sever Hocam mousepad kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi model? Bende de Corsair Harpoon var fakat kullanıma 4-5 gün sonra başlayacağım.
Corsair MM800 RGB Polaris kullanıyorum, kaliteli bir fare matı da yeterli olacaktır.

Corsair Gaming MM100 - 30 Lira güzel fiyat.(Son 3 ürün)

Sanırsam 30 TL'ye alabileceğim en iyi mousepad bu olur. Eğer 1 saat içinde stok bitmezse almayı düşünüyorum. Umarım bitmez.

Hocam bende yeni aldım sağ Click sol Click'e göre biraz değişik bu sizdedemi böyleydi?

Anlatamıyorum ya basım olarak
Basarken daha az basıyormuş gibi hissettiriyor
daha az ses çıkıyo bide

Aldığımda çok ufak bir kutuda hasar vardı ondan şüphelenmiştimde sizde de böyleyse bir sorun yok o zaman teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…