Corsair Harpoon Alınır mı?

Bu mouseye bakmıştım ama sağ tık sorunu oluşuyor diyorlar. Bu konu hakkında birşey diyebilir misin? Özür dilerim çok yazdım.

Switch sorunu olup olmayacağını garantisini hiç bir marka veremez. 150 dolarlık kablosuz Logitech G pro da bile bu sorunlar ile karşılaşan pek çok kişi mevcut. Önemli olan garanti bence. Logitech/Steelseries/Zowie bu konuda gayet başarılı. 150tl ye bu markalarda sıfır fare bulmak çok zor. Düşünün ki Logitechte bu aralıkta sadece bir fare mevcut o da oldukça eski g300sten bahsediyorum. Ama en azından garanti ve yazılım konusunda sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Ben de fare alırken tabi fiyatını referans alırım ama esas önemli olan ürünün verdiğiniz parayı gerçekten karşılayıp karşılamadığı.
Logitech g102 Fiyatını gerçekten karşılıyor. Harpoon da iyi bir alternatif bence.

129 TL'ye düşmüş 2 saat icinde bitiyor. https://www.itopya.com/xpg-infarex-m10-mouse-infarex-r10-rgb-mouse-pad/ nasıl bir mouse alınabilir mi?

İnşallah g300s almamışsındır geç oldu ama ben neredeyse 1 yıldır kullanıyorum corsairi o fiyata alabileceğin en iyi mouseydi şu an hangi mouse kullanıyorsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı