Corsair HS35 bozuk ses

Jw0w

Decapat
Yer
Côte d'Azur
Daha fazla  
Merhaba, az önce kargodan Corsair HS35 geldi. Bilgisayara taktığımda ses az ve bozuk geliyor. Kulaklıktan ses neden bozuk gelir kulaklık çıkardığımda ses gayet yüksek ve normal.

Edit: Bilgisayarda kullanımda bir sıkıntı var. Telefona takıp denedim şimdi hiçbir sorunu yok kulaklığın. Bilgisayarda kulaklığın ayarını mı yapıcam driverı mı var çözemedim.
Ve aygıtlarda görünmüyor kulaklık. Jak girişli kulaklıklar görünüyor muydu emin değilim.

Çözüm: Sorunu çözdüm, çok anlamsız ama realtek audio console girdiğimde en alttaki kulaklık yerine 2. kulaklığı seçtiğimde tüm ses düzeldi.

sorun.png

@UBerk Konuyu kapatabilir misin çözdüm sorunu.

Son düzenleme:
Merhaba aynı sorun bende de var. Microsoft Store'dan Realtek Audio Console'yi indiremiyorum. Yardım edebilir misin?
Edit: Kulaklığım Corsair HS35

Merhaba aynı sorun bende de var. Microsoft Store'dan Realtek Audio Console'yi indiremiyorum. Yardım edebilir misin?
Edit: Kulaklığım Corsair HS35

Merhaba, benim bilgisayarımda kuruluydu. Bilgisayarlardan ve donanımlardan çok anlayan biri değilim, denedim işe yaradı. Yardımcı olabileceğim bilgiye sahip değilim.

Aynı kulaktan maalesef bende aldım, bazı şarkılarda cızırtı sorunu var ayrıca 6 ay oldu kullanalı kulaktan eski araba gibi her yerinden gacur gucur diye sürekli ses geliyor, kafanız da takılıyken kafanızın en ufak hareketinde çıkardığı sesler beni sinir etti neredeyse çıkarıp parçalıyacam kulaklığı, asla ama asla tavsiye etmiyorum sakın almayın bu kulaklığı baştan aşığıya sorunlu bir kulaklık bu.

Merhaba, az önce kargodan Corsair HS35 geldi. Bilgisayara taktığımda ses az ve bozuk geliyor. Kulaklıktan ses neden bozuk gelir kulaklık çıkardığımda ses gayet yüksek ve normal.

Edit: Bilgisayarda kullanımda bir sıkıntı var. Telefona takıp denedim şimdi hiçbir sorunu yok kulaklığın. Bilgisayarda kulaklığın ayarını mı yapıcam driverı mı var çözemedim.
Ve aygıtlarda görünmüyor kulaklık. Jak girişli kulaklıklar görünüyor muydu emin değilim.

Çözüm: Sorunu çözdüm, çok anlamsız ama realtek audio console girdiğimde en alttaki kulaklık yerine 2. kulaklığı seçtiğimde tüm ses düzeldi.

Eki Görüntüle 669154

@UBerk Konuyu kapatabilir misin çözdüm sorunu.
Bende de aynı şekilde düzeliyor ama öyle yapınca mikrofon çalışmıyor sizde de böyle mi acaba

arkadaşlar merhaba corsair hs35 aldım fakat 7.1 acıkmıs gibi sesler boguk ve baslı geliyor kotu geliyor anlıyacagınız ne yapmam lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı