Corsair HS35 kulaklıktan bilgisayarda ses gelmiyor

doblocueniste

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Corsair HS35 kulaklığımı bilgisayara taktığımda ses gelmiyor, kullanamıyorum. Kulaklıkta mı problem var desem, telefona taktığımda ses geliyor, kullanabiliyorum. Bilgisayarım bayağı eski. Realtek HD Audio Yöneticisi diye bir program var. Acaba bunda mı sıkıntı var? Ne yapmamı önerirsiniz, arkadaşlar? Teşekkür ederim şimdiden.

Audio Yöneticisine sağ tıklayın, ses yöneticisi sekmesini açıp ardından hoparlör yapılandırması bölümünden 5.1 Hoparlör olarak ayarlayın.
Hocam dediğinizi yaptım sağ kulaklıktan cızırtılı ses geldi fakat yine aynı YouTube açıyorum müzik açıyorum ses yok yine.
Kasanın arkasındaki ses girişine takıyorsunuz değil mi?

Hocam hem arkadakine taktım hem de öne ses gelmiyor maalesef.

Hocam anakartın ses çıkışları derken kasanın arkasındaki çıkışları mı kastediyorsunuz.

Arkadaşlar, Corsair HS35 kulaklığımı bilgisayara taktığımda ses gelmiyor, kullanamıyorum. Kulaklıkta mı problem var desem, telefona taktığımda ses geliyor, kullanabiliyorum. Bilgisayarım bayağı eski. Realtek HD Audio yöneticisi diye bir program var. Acaba bunda mı sıkıntı var? Ne yapmamı önerirsiniz, arkadaşlar? Teşekkür ederim şimdiden.

Aynı sorunu bende yaşıyorum şu an düzeltebildiniz mi?

Geri
Yukarı