Corsair HS35 mikrofonu çalışmıyor

ALP2004

Decapat
Yaklaşık bir ay önce bir Corsair HS35 aldım. Kulaklığın mikrofonu tak çıkar şeklinde çalışıyor. Dün dersten çıkıp mikrofonu çıkarttıktan sonra bir daha takmadım. Az önce kalkıp mikrofonu taktım ve derse girdim fakat karşıya ses hiçbir şekilde gitmedi. Mikrofon kendini buluyor fakat tak çıkar kısmındaki mikrofonu birkaç kez takıp çıkarmayı denediğim halde işe yaramıyor. Bunun bir çözümü var mıdır? MediaMarkt mağazasından almıştım şu an iade edebilir miyim? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu Corsair garantiye yazıp yenisini göndermeleri ile çözdüm. HS35 çok sorunlu bir kulaklık, başka cihazlarda da deneme yapıp mikrofona birkaç kere tak-çıkar yapın. Düzelmezse Türkiye'deki ilgisiz garanti ile muhatap olmadan direkt olarak yabancı desteğe ticket atın, çok daha ilgili ve bilgililer. Yerel garantinin 3 haftada çıkardığı "sorunsuz" raporuna karşılık, yabancı destek tek bir video ile 1 günde "sorunlu" olduğu bilgisini söyleyip kulaklığı onlara kargolamamı ya da adresime yeni mikrofon göndermeyi önerdiler.

Aynı sorunu Corsair garantiye yazıp yenisini göndermeleri ile çözdüm. HS35 çok sorunlu bir kulaklık, başka cihazlarda da deneme yapıp mikrofona birkaç kere tak-çıkar yapın. Düzelmezse Türkiye'deki ilgisiz garanti ile muhatap olmadan direkt olarak yabancı desteğe ticket atın, çok daha ilgili ve bilgililer. Yerel garantinin 3 haftada çıkardığı "sorunsuz" raporuna karşılık, yabancı destek tek bir video ile 1 günde "sorunlu" olduğu bilgisini söyleyip kulaklığı onlara kargolamamı ya da adresime yeni mikrofon göndermeyi önerdiler.
Kulaklığın kendi garantisi mi var acaba? Ben alırken yaptırdık mı yaptırmadık mı bilmiyorum ne yapmalıyım yardım edebilir misin? 28'inde 1 ay olacakmış kulaklığı alalı.

O zaman direk yazabiliyorum desteğe. Nasıl yapacağım ücret falan vermem gerekiyor mu yardımcı olabilir misiniz lütfen?
Önce Corsair desteğe şuradan yazın:

Direkt linki atamam, resimdeki yere tıklayın:
1614246724530.png

Bu aşamadan sonra şu konuya bakmanız yararınıza olacaktır, takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz. İngilizce yazmanız gerekiyor, anlaşılır ve düzgün yazmaya dikkat edin. Kolay gelsin.

Dosya Ekleri

• 1614246800024.png
    1614246800024.png
    75,6 KB · Görüntüleme: 32
Çok teşekkürler burada part number ve serial number yazıyor. Ne girmeliyim oralara? Birde şu adres kısmını ingilizce mi yazmalıyım?

Geri
Yukarı