Corsair HS35 vs Tronsmart sono

Ramzi

Hectopat
Birkaç yerde Corsair HS35'in mikrofonunun kaliteli olmadığını yazan kişiler gördüm. O zaman tronsmart sono Turkcell'de 219 liraya satılıyor ve Corsair en ucuz yerde 320 liraya satılıyordu. Aradaki 100 lira farkı görünce tronsmart Sono'da karar kılmıştım.
Fakat şu an Turkcell'deki tronsmart sono stoğu bitmiş ve en ucuz 240 küsur liraya satılıyor. + Olarak Corsair HS35'de 289 liraya satılmakta. Trendyol'dan 40 lira indirim kuponum olduğu için Corsair 249 liraya düşmüş olacak.
Durum böyle olunca size sormak istedim. 229 TL'ye tronsmart mı yoksa 249 TL'ye Corsair HS35 mi? Corsair kullanan arkadaşlar mikrofonu hakkında yorum yaparsa sevinirim.

Turcell'de stokta yok. 249 TL'ye nerede HS35 satılıyor? Her türlü HS35 almanızı öneririm.
Öncelikle teşekkürler. Hocam evet stokta yok. Ben başka sitede o fiyata satılıyor demek istedim. Corsair de 289 tlye satılıyor ama benim 40 tl indirim kuponum olduğu için o fiyata düşecek.
40 TL kuponu varmış hocam. O yüzden 249 TL'ye denk geliyormuş. Ben de Corsair HS35 öneririm.
Teşekkürler hocam. Kullandınız mı? Açıkçası ben mikrofonundan dolayı biraz ürküyorum çünkü kötü yorumlar gördüm, patlama falan yapıyormuş.

Öncelikle teşekkürler. Hocam evet stokta yok. Ben başka sitede o fiyata satılıyor demek istedim. Corsair'de 289 TL'ye satılıyor ama benim 40 TL indirim kuponum olduğu için o fiyata düşecek.

Teşekkürler hocam. Kullandınız mı? Açıkçası ben mikrofonundan dolayı biraz ürküyorum çünkü kötü yorumlar gördüm, patlama falan yapıyormuş.

Kullanmadım ama bir sürü inceleme var hocam onlara bakabilirsiniz. Ben de İncehesap'tan almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı