Corsair HS50 Nasıldır ?

Eren BlackSnake

Hectopat
Daha fazla  
Evet dostlar, aslında kulaklık hakkında iyi yorumlar var fakat bana kırılgan ve nasıl desem eski Snopy ucuz kulaklıkları andırdı :) YT'de Türkçe incelemelerini bulamadım. İngilizcem iyi ama ne bileyim uğraşasım gelmiyor.

Bu kulaklık nasıldır ? Dayanıklı mıdır ? Mikrofonu, ses kalitesi ? Kullananlar yorum atarsa sevinirim.

Corsair Gaming HS50 Stereo - Carbon Kulaklık CA-9011170-EU Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe incelemesi yok mu? Hiç araştırmamışsınız sanırım. Eğer gerçekten bulamıyorum derseniz HS60 incelemesi izleyin. HS50 incelemesiyle birebir tek fark HS60 ses kartlı model ve 7.1 desteğini sağlıyor bu sayede. Kulaklık mikrofon kalitesi olarak baya iyi. Ses kalitesi de tatmin eder seviyelerde.

Yaklaşık bir haftadan beri HS50'nin incelemelerini değerlendirdim. Bu fiyata alabileceğin sayılı güzel kulaklıklardan. İtopya'da indirime girince bende sipariş verdim, bekliyorum gelmesini.

Pek HS50 7.1 destekli olmasa da işte sağdan gelen kurşun sesini soldan gelen cam kırılma sesini vs iyi bir şekilde iletebilir mi ? Yani hangi taraftan geldiğini .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı