Corsair HS60 alınır mı?

CSS

Hectopat
Arkadaşlar genel olarak CS:GO oynuyorum ama bunun yanında müzikte çok dinliyorum. Bu kulaklık FPS oyunları için yeterli olur mu? Mikrofon kalitesi nasıl? Uzun kullanımda başı acıtıyor mu? Şu an indirimde 500TL gibi fiyatı var almak için hızlı olmalıyım kullanan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

Oyuncu kulaklıkları müzik ve normal kullanım açısından çok iyi değillerdir. Oyun açısından Corsair HS35 bana çok rahat yetiyor, ses kasabiliyorum. HS60'ta da çok rahat kasarsınız diye düşünüyorum. Müzik ve normal kullanım için başka bir kulaklık kullanıyorum.

Oyuncu kulaklıkları müzik ve normal kullanım açısından çok iyi değillerdir. Oyun açısından Corsair HS35 bana çok rahat yetiyor, ses kasabiliyorum. HS60'ta da çok rahat kasarsınız diye düşünüyorum. Müzik ve normal kullanım için başka bir kulaklık kullanıyorum.

500TL bandında önerebileceğin başka model var mı? Yoksa direkt bunu mu almalıyım?

Corsair HS70 kullanıyorum aralarındaki tek fark sadece HS70'in kablosuz olması. Onun haricinde aralarında hiçbir donanım farkı falan yok. Corsair HS60 500 TL fiyat bazında alabileceğin en kulaklık olabilir, zaten TL değerinin düşmesinden dolayı oyuncu ekipmanlarının fiyatları iyice arttı. Ona en yakın performans veren Arctis 5 ise 900 TL fiyat civarında satılıyor. Yanında gelen ses kartıyla berabr kulaklık iyi performans alabilirsin, ayrıca Windows uygulaması üzerinden equalizer ayarlarını da yapabilmen mümkün gerçekten fark ettiriyor. Malzeme kalitesi, kullanırken kulakları çok yormaması(uzun kullanımlarda kulağı yorabilir bu normal) ve oyunlardaki performansı oldukça çok iyi, pişman olmazsın.

Geri
Yukarı