Corsair HS80 vs HyperX Cloud 3

görkemyy

Decapat
Daha fazla  
Bütçem ikisine de el veriyor videolarını izledim ama arada kaldım. Hangisi daha iyi olur? CS de çok iyi şekilde kasmak istiyorum, müzik dinlerken de şarkı dinlerken de o Bass'ı hissetmeliyim ayrıca gayet güzel sonuç almalıyım. Mikrofonda da Corsair biraz daha iyi gibi geldi bana. Yani dediğim gibi ikisi de çok iyi kulaklıklar ama ben arada kaldım. Kablolu versiyonlarını alacağım bu arada. Eğer Corsair'in yoksa ki hep Wireless modelini gördüm sorun yok, videosunu izledim USB kablosu var onu takarak kullanırım gecikme yaşamam.

Bütçem ikisine de el veriyor videolarını izledim ama arada kaldım. Hangisi daha iyi olur? CS de çok iyi şekilde kasmak istiyorum, müzik dinlerken de şarkı dinlerken de o Bass'ı hissetmeliyim ayrıca gayet güzel sonuç almalıyım. Mikrofonda da Corsair biraz daha iyi gibi geldi bana. Yani dediğim gibi ikisi de çok iyi kulaklıklar ama ben arada kaldım. Kablolu versiyonlarını alacağım bu arada. Eğer Corsair'in yoksa ki hep Wireless modelini gördüm sorun yok, videosunu izledim USB kablosu var onu takarak kullanırım gecikme yaşamam.
İkisinden birini 15 Şubat gibi bir tarihte alacağız hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu takibe alıyorum. Blackshark v2 2023 kullanıcısıyım. Malzeme kalitesinden memnun değilim, değiştirmeyi düşünüyorum. Benim seçeneklerim de HS80 Max ve Cloud 3. Kullananlar tavsiye verirse sevinirim.

HS80 mi kullanıyorsun, HS80 Max mı? Bir de adı geçen Blackshark 2023 versiyonu mu, normal hali mi?
Merhaba hs80 max aldim 8 gün oldu sarja dâhi takmadım 64 saat sarj deneyimi ve ben buzaman kadar g733 g935 clod2 kullanan birisi olarak bu zaman kadar kulaklık kullanmamış diyorum.. ses kalite 119db 50ml çap sürücü ve dolby atmos lisanslı ucret vermiyosunuz mikrofon gelecek olursak discord daki arkadaşlarım harici mikrofonmu kullanıyorsun dediler anlatmaya gerek yok..

İkisinden birini 15 Şubat gibi bir tarihte alacağız hangisi daha iyi?
Cloud 3 kullanan veya kullanmış birisi varsa deneyimini yazabilir mi? 7.1 i düzgün çalışmıyor, bazı ses sorunları var diyorlar. Ayrıca testt dinlediğim kadarıyla mikrofonuda biraz eski yani daha pürüzlü ses iletiyor gibime geldi.

Cloud 3 kullanan veya kullanmış birisi varsa deneyimini yazabilir mi? 7.1 i düzgün çalışmıyor, bazı ses sorunları var diyorlar. Ayrıca testt dinlediğim kadarıyla mikrofonuda biraz eski yani daha pürüzlü ses iletiyor gibime geldi.
Birde C3, HS80'e göre 200-300 tl daha pahalıymış ama sorun değil alabilirim.

HS80 kullanan biri olarak önermiyorum şahsen. Kulaklık oldukça güzel ama belirli bir süre sonra kulak pedlerinin kumaşı yapıştırıldığı yerden ayrıldığı için iğrenç bir hale geliyor ve Corsair'den yeni kulak pedi istediğinizde de Türkiye'ye gönderemiyoruz yurt dışında arkadaşınız varsa ona gönderelim cevabını alıyorsunuz.

Geri
Yukarı