Corsair Hydro H115i RGB farklı fan bağlamak

ScaryPeace IV

Hectopat
Daha fazla  
Ben Corsair Hydro H115i RGB. Aldım kasam Xigmatek Hawthorn, önde 3. Tane RGB fan var 12 cm'lik fan var. Ben direkt bu 3. fanı soğutucuya bağlayıp çalıştırsam ne olur ? Yani önde 2 adet 14 cm'lik yer var, fan takılabilmesi için 280MM radyatör 140mm fanları var, o fanları takmadan direkt hali hazırda olan fanları taksam sıkıntı olur mu? Fanlarım bu arada bunlar. Xigmatek XC120 RGB.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 cm'lik fanları takamazsın o soğutucuya. Taktığını varsayalım performans alamazsın. Soğutucuyla gelen fanlar eminim daha iyidir senin kasanda takılı olanlardan.

12 cm'lik fanları takamazsın o soğutucuya. Taktığını varsayalım performans alamazsın. Soğutucuyla gelen fanlar eminim daha iyidir senin kasanda takılı olanlardan.
Hocam ne demek istediğimi tam olarak anlatamamdım sanırsam. Yani fanlar yerinde duracak. Ben sadece radyatörü bağlayıp 3 tane fan çıkışı olan radyatöre bu dediğim fanları takacağım dediğin de doğru kendiyle beraber gelen fanları. Daha iyi ama şimdi bu gelen fanları illa radyatöre mi bağlamamız lazım yoksa öne bağlasak sorun olur mu sonuc olarak hava alması lazım önden.

O fanlar kasanda takılı durursa ön kısma H115i pro'yu takamazsın. Bu şekilde ancak push/pull yapabilirsin. Ama onun içinde 2 adet 14 cm fan alman gerekir. Elindeki fanlarla bu istediğin olmaz kısacası. 3 fan varken soğutucuyu vidalayacak yerin kalmaz ön kısımda.

@axxiel İşte hocam demek istediğimde bu önde 12 cm'lik fanlar var. 14 cm'lik huvalar duruyor tam yerine oturuyor ve vidalanıyor radyatör. aynı soğutucu sende de var mesela.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı