Corsair iCUE 465X nasıldır?

Bende o kasayi kullaniyorum. 240mm sivi sogutmamida yukariya rahatca montajladim. Fotograflarini atiyorum.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    153,1 KB · Görüntüleme: 67
  • image.jpg
    image.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 61
  • image.jpg
    image.jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 69
  • image.jpg
    image.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 60
Bende o kasayi kullaniyorum. 240mm sivi sogutmamida yukariya rahatca montajladim. Fotograflarini atiyorum.
Ramleriniz RGB olmayan bir model oldugu icin bu kadar rahat montajlamissiniz anladigim kadari ile, cunku diger herkes RGB'ye sahip bir RAM kitiniz varsa monte edemiyorsunuz diyor.

XPG Battlecruiser'in hava akisi acaba nasil, onu full mesh olmadigi icin hava akisi cok kotu olacakmis gibi bir his dogdu icime.
Kesinlikle yanlış bir algı. XPG Battlecruiser'ın ön panelindeki cam ile fanların konumu arasında bir buçuk parmak sığacak kadar boşluk var. Yani kasa fazlasıyla hava alıyor. Hava akışı gayet iyi bir kasa.
Ayrıca birkaç özelliği ile 465X'ten daha iyi olduğu da söylenebilir.

XPG Battlecruiser'in hava akisi acaba nasil, onu full mesh olmadigi icin hava akisi cok kotu olacakmis gibi bir his dogdu icime.
Ekstra olarak XPG Battlecruiser'in ust tarafina takilacak sivi sogutmanin havayi iyi bir sekilde disariya atamayacagi gibi bir histe olustu icimde cunku su an izledigim build videosundan anladigim kadari ile cok bir bosluk yok ust tarafta havanin cikmasi icin.

Ön camın oraya elimi sokacak kadar boşluk var, yani gayet iyi hava akışı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı