Corsair iCUE H100i Elite Capellix LGA1700 vidaları yok

Bu modele bakmıştım ben yoktu aldığımda sadece H170 420mm olanı vardı oda kasaya sığmıyordu.

Hatta gittik ekstradan bunu almıştık fiyat olarak iyi bu arada.

Corsair ürünlerinin stokları çok enteresan oluyor. Çok alakasız yerlerden bulabiliyorsunuz. Hiç belli olmuyor. Bu LCD ekran, iCUE ile coşuyor resmen.

Pek tabii olabilir. Ama kalın bir radyatörü olduğunu biliyorsunuzdur.

Evet radyatörün 38mm kalınlığında olduğunu öğrendim. Fan dahilinde bu değer 68mm civarına çıkıyormuş. Bestbuy üzerinde konumu sağ üst köşede kalan 8 pimli anakart modellerinde sığdırma sorunu yaşandığı belirtilmiş. Tabi kasa ile de alakalı bi durum. Corsair iCUE 5000X kasa satın aldım. Bu kasaya kurulum sağlayacağım fakat spect üzerindeki verilerden tam bir çıkarım yapamadım. Sizce bu kasada bu sıvı soğutmayı üst tarafa konumlandırarak kullanabilir miyim?

Evet radyatörün 38mm kalınlığında olduğunu öğrendim. Fan dahilinde bu değer 68mm civarına çıkıyormuş. Bestbuy üzerinde konumu sağ üst köşede kalan 8 pimli anakart modellerinde sığdırma sorunu yaşandığı belirtilmiş. Tabi kasa ile de alakalı bi durum. Corsair iCUE 5000X kasa satın aldım. Bu kasaya kurulum sağlayacağım fakat spect üzerindeki verilerden tam bir çıkarım yapamadım. Sizce bu kasada bu sıvı soğutmayı üst tarafa konumlandırarak kullanabilir miyim?
Konumlandıran kullanıcılar olmuş. Ama bazı zorluklar çıkardığı da biliniyor. İsterseniz kendi konunuzu ayrıntılı şekilde açın. Daha çok yardım alırsınız.

Konumlandıran kullanıcılar olmuş. Ama bazı zorluklar çıkardığı da biliniyor. İsterseniz kendi konunuzu ayrıntılı şekilde açın. Daha çok yardım alırsınız.
Haklısınız konuyu bölüyormuş gibi oldum teşekkürler.

Bu arada size şöyle bir kit önerebilirim. @TouchMyFlow

5000T kasa ile pull & push setup kullanıyorum ben zannetmiyorum bir problem olacağını.

WhatsApp Image 2023-01-06 at 01.47.35 (4).jpeg

Haklısınız konuyu bölüyormuş gibi oldum teşekkürler.

Bu arada size şöyle bir kit önerebilirim. @TouchMyFlow

Çok sağ olun çıkmayacağını bilseydim farklı bir model alırdım. Çünkü öyle bir sistem topladım ki param ucu ucuna yetti. Dreamwalker hocamın kutusundan çıkmazsa eğer bir şekilde bunu alacağım artık fakat bilgisayarı toplayamayacağım yine bir süre. :D

5000T kasa ile pull & push setup kullanıyorum ben zannetmiyorum bir problem olacağını.

Eki Görüntüle 1648911

Teşekkür ederim. Sisteminiz çok şık duruyor. Güzel günlerde kullanın. 5000X'te egzoz fan olmadığı için ben de Akasa OTTO SC12 alacağım.

Çok sağ olun çıkmayacağını bilseydim farklı bir model alırdım. Çünkü öyle bir sistem topladım ki param ucu ucuna yetti. Dreamwalker hocamın kutusundan çıkmazsa eğer bir şekilde bunu alacağım artık fakat bilgisayarı toplayamayacağım yine bir süre. :D

Rica ederim açıkçası ben de sistemimi parça parça topluyorum. Ekran kartı ve işlemciyi en sona bıraktım. Malum fiyatlar kripton :)

Geri
Yukarı