Corsair K55 garantiye göndermek

benyokum

Hectopat
Merhaba arkadaşlar K55 markalı Corsair klavye kullanmaktayım sabah hiçbir şey yoktu spora gittim geldim klavyede mesela 1 tuşuna basıyorum tırnak işaretini falanda koyuyor şifreyi zar zor girdim ardından Twitch'e girdim. Yemek yiyerek yayın izledim ondan sonra Google'da bir şey aratıyordum ancak klavyede hiçbir tuş basmıyor veyahutta basınca CTRL ile basmış oluyor. Mesela n tuşuna basıyorum yeni sekme açılıyor Alt Tab'da kilitleniyor. Firmware falan yaptım bir şey değişmedi, restartladım bir şey değişmedi. Garanti kapsamımda, son 20 gün garantisi var nasıl gönderebilirim?

Ben bu sekmeden en aşağıya inip contact us tuşuna basıp mail atarak iletişime geçmiştim. 20 gün yeterli olur mu bilemem çünkü bir maile cevap vermeleri ortalama 2 3 gün sürüyor. Aldığınız yerle iletişime geçebilirsiniz.

Peki sorunun tamamen klavyeden olduğundan emin miyiz?

Başka yazılımsal bir sorun olmasın? Bir klavyenin tuşu ansızın bozulabilir ama bilgisayarda bu denli saçma işler yapacak kadar müdahale edebileceği bir sistemi yok ki..

Ben olsam önce klavyeyi başka bir PC'de denerdim. Orada sorun yoksa sisteme göz atmak en mantıklısı..

Eğer sorun klavyedeyse gerçekten help.corsair.com 'dan destek almanız gerekiyor..

Peki sorunun tamamen klavyeden olduğundan emin miyiz?

Başka yazılımsal bir sorun olmasın? Bir klavyenin tuşu ansızın bozulabilir ama bilgisayarda bu denli saçma işler yapacak kadar müdahale edebileceği bir sistemi yok ki..

Ben olsam önce klavyeyi başka bir PC'de denerdim. Orada sorun yoksa sisteme göz atmak en mantıklısı..

Eğer sorun klavyedeyse gerçekten help.corsair.com 'dan destek almanız gerekiyor..
başka bilgisayardada aynı durum ayrıca klavyeyi taktıktan sonra ctrl basılı kalıyor klavyeyi tekrar çıkardıktan sonra ekran klavyeside kullanılamıyor

Ben bu sekmeden en aşağıya inip contact us tuşuna basıp mail atarak iletişime geçmiştim. 20 gün yeterli olur mu bilemem çünkü bir maile cevap vermeleri ortalama 2 3 gün sürüyor. Aldığınız yerle iletişime geçebilirsiniz.
aldığım mağazayla konuşacağım yarın
arkadaşlar dün garantiye gönderdim penta bilişime gelişmeleri buraya aktaracağım
2 Gün önce klavyem hakkında RMA/Değişime alındı hakkında geri bildirim aldım, klavyem yenisiyle değiştirilecekmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı