Corsair K68 LED RGB vs Red LED

09alperpc09

Centipat
Arkadaşlar beklediğim indirim geldi, bayram indirimi bekliyordum geldi. RGB modeli 469₺, Red LED modeli 379₺ sizce arada ki 90₺ farka değer mi? Kullananlar bır yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu klavyeyle ilgili bilgim yok sadece beğenildiğini duydum. Bende cooler master RGB klavye var, indirimden almıştım. Beyaz LED olanı da vardı RGB olanı da. RGB tercih ettim çünkü fiyat farkı azdı yanlış hatırlamıyorsam 100-120 TL arası bir fark vardı. Klavyeniz normalde pahalı zaten bence indirimdeyken RGB modeli kaçırmayın. Bir tarafta sürekli kırmızı olan bir klavye, bir tarafta RGB ve 90 lira fark. Açıkçası sürekli kırmızı olması bir sorun değil bence ancak farklı şeyler denemek isteyebilirsiniz o yüzden bu farkı ödeyebilirsiniz.

Bence RGB klavye olayı çok saçma. Bende de SS M400 var. Sadede mavi ledi var ama oyun oynarken bakmıyorsun ki klavyeye. Ledi olmasa da fark etmem yani. Sadece geceleri klavyeyi görmene yardımcı oluyor. Ama siz derseniz ki ben arada bilgisayar masamı seyredip ne güzel sistem dizmişim falan derim o zaman fark ödenebilir bence.

Bence RGB klavye olayı çok saçma. Bende de SS M400 var. Sadede mavi ledi var ama oyun oynarken bakmıyorsun ki klavyeye. Ledi olmasa da fark etmem yani. Sadece geceleri klavyeyi görmene yardımcı oluyor. Ama siz derseniz ki ben arada bilgisayar masamı seyredip ne güzel sistem dizmişim falan derim o zaman fark ödenebilir bence.
Ben ders de çalışacağım masada. Ne bileyim, mutlu eder beni diye sanıyorum. Hem ucuz zaten 90 liradan ne zengin olurum, ne de fakir. Mutlu etsin yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım açısından hiçbir farkı yok, internetten profil indirmek zevkli oluyor ama. Wallpaper enginede kullandığım şeye uygun bir renk seçip setupuma bakmayı seviyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı