Corsair K70 LUX LED vs K70 M.2 vs K68 RGB vs K70 Rapidfire

Ozan87

Kilopat
Dostlar Corsair'in 4 tane farklı klavyesi arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz ve farkları nedir bazı modeller o kadar yakın ki birbirlerine. Tercihimi çoğunlukla Cherry MX Red den yana kullandım. Farklı tavsiye düşünceleri olan varsa lütfen yazsın.

• Corsair K70 LUX RGB (Cherry MX Red)
  • Corsair K70 RGB MK.2 (Cherry MX Red) (sanırsam Türkiye'de satışı yok)
  • Corsair K68 RGB (Cherry MX Red)
  • Corsair K70 Rapidfire RGB (Cherry MX Speed)

Alabiliyorsan Corsair K70 RGB MK.2 tabii ki :) Türkiye'ye gelmesini beklemek istemiyorsan eski versiyonu da indirim zamanı alınabilir.
MK.2 gelene kadar sanırsam aylar geçer o kadar bekleyemem :)

K70 MK.2 ülkemize geldiğinde muhtemelen 800 Lira civarında olacaktır diye tahmin ediyorum, yani şu an indirimdeki K95'ler neredeyse o fiyatta. Bence şu an hazır mağazalar stok eritirken K70 Rapidfire alabilirsin, ben olsam öyle yapardım.

Corsair K70 Rapidfire Cherry MX Speed RGB Türkçe Mekanik Klavyesi Oyuncuların Tercihi QP Bilişim'de
Hocam K70 LUX ile Rapidfire arasında tuş farkı var yani birisi Speed diğeri Red bunun ne gibi farkı vardır? Ben genellikle FPS oyunları oynuyorum.

Hocam K70 LUX ile Rapidfire arasında tuş farkı var yani birisi Speed diğeri Red bunun ne gibi farkı vardır? Ben genellikle FPS oyunları oynuyorum.
MX Speed'in aktif olma noktası diğer Cherry MX'lere göre daha kısa. FPS oyuncusu olarak ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Hissiyat olarak Red ile aynı, kullandığım klavye MX Speed ve memnunum.

original.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı