Corsair Katar vs Harpoon vs G203

Eren iyikasap

Hectopat
Daha fazla  
Hangisi daha iyidir?
Sensörü daha kaliteli olan hangisi?
Yeni mouse alma sebebim eski faremde hızlı çevirince görüntü geç geliyordu. Bunlarda da aynı durum olur mu, monitör 75Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katar Pro bana kırılacakmış hissiyatı veriyor.
Valla ben de kuşkulanarak aldım ama gayet sağlam ve iyi. İlk gün biraz küçük geldi (Eski mousem biraz daha büyüktü) ama sonra 1 günde alıştım. RGB olarak çok bir şey beklemeyin. Yazılımı çok iyi. Harpoon 400 DPI daha az bu arada. Hangisini beğenirseniz onu alın ama G203'ü bu alternatifler varken almayın bence.
Valla ben de kuşkulanarak aldım ama gayet sağlam ve iyi. İlk gün biraz küçük geldi (Eski mousem biraz daha büyüktü) ama sonra 1 günde alıştım. RGB olarak çok bir şey beklemeyin. Yazılımı çok iyi. Harpoon 400 DPI daha az bu arada. Hangisini beğenirseniz onu alın ama G203'ü bu alternatifler varken almayın bence.
Bu arada sorunuz varsa cevaplayabilirim. Tek sıkıntım tekerlek arada gıcırdıyor ama çok da umrumda değil açıkçası. Çok az zaten. Zar zor duyuluyor.

Son düzenleme:
Rival 110 nasıl?
Hiç bir yerde stokta yok. Olsa bile onun yerine bunu alman daha mantıklı;

Hiçbir yerde stokta yok. Olsa bile onun yerine bunu alman daha mantıklı;

İkinci el alacağım gene diyerleriyle aynı fiyat.
Hiçbir yerde stokta yok. Olsa bile onun yerine bunu alman daha mantıklı;

Kanka bir şey soracağım ama ben Harpoon ya da katar Pro alacağımda beni elim 18-19cm ucunlugu yana dogru 8 ama bunlar küçük olur mu? @hadwiger.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı