Corsair M55 farenin malzeme kalitesi kötü

Whystreo

Hectopat
Merhaba,

Yaklaşık 2 hafta önce Trendyol üzerinden Corsair M55 marka mouse aldım. Sol kliğinden bastığımda rahatsız edici bir gıcırtı sesi ve sürtünme hissi veriyordu.

Sonrasında onu iade ederek tekrar aynı fareden sipariş verdim ve onda da benzer bir sıkıntı oldu. Sonrasında yine üşenmeden iade ettim, bu gelen ürünün de ortadaki tuşundan ses geliyor fareyi hareket ettirdiğimde.
Alacak arkadaşların hiçbirine önermiyorum.
Önceki farem, SteelSeries Rival 300S'di.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce İtopya'dan 250 liraya alıp eve geldim ve denedim. Gayet güzel bir fare. Tek kalitesiz kısmı yandaki butonları gibi geldi bana. Bunun haricinde ne sol ne sağ click ne de tekerlekte herhangi bir gıcırdama sürtünme vs. yok. Size denk gelmiş bence.

Sen sorun yaşadın diye almasınlar mı?
Az önce İtopya'dan 250 liraya alıp eve geldim ve denedim. Gayet güzel bir fare. Tek kalitesiz kısmı yandaki butonları gibi geldi bana. Bunun haricinde ne sol ne sağ click ne de tekerlekte herhangi bir gıcırdama sürtünme vs. yok. Size denk gelmiş bence.
Şu an için kliklerden yana bir problemim yok, dediğiniz gibi makro tuşları ve ortadaki tuşlar çok kalitesiz. En azından kullandığım diğer mouselara göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı