Corsair MP600 Pro Force 2 TB SSD nasıldır?

darkkaos91

Kilopat
Corsair MP600 Pro Force 2 TB Gen 4 M.2 SSD satın aldım. Sizce nasıl, iyi mi yaptım? Çok üst seviye bir oyuncu sistem kuruyorum.

Corsair MP600 Pro Force 2 TB Gen 4 M.2 SSD satın aldım. Sizce nasıl, iyi mi yaptım? Çok üst seviye bir oyuncu sistem kuruyorum.

2-3 ay önce yani yazın İncehesap yaz indiriminde 1 TB olan modelini 1499 TL'ye almıştım gayet güzel bir SSD. Oyun oynarken kullanıyorum şu an 35 dereceler de falan geziyor. Serin çalıştığını söyleyebilirim. Hayırlı olsun.

Hangi fiyattan aldığınıza bağlı.

5.335 TL'ye aldım. Ben daha iyisini göremedim internette vs. ama var mıdır bilemem.

Çok teşekkür ederim. Evet özellikle de soğutucu özelliğinden dolayı aldım bende.

Teşekkür ederim güzel yorum için.

Samsung 980 Pro, PNY CS3040, Gigabyte Aorus, silicon Power US70 gibi seçenekleriniz vardı. Bunlar gen4 depolama birimleri ve ödemeniz daha aşağıda olurdu haliyle.

Az önce baktım Samsung 980 Pro 5.600 TL ben daha uyguna aldım Corsair'i ayrıca Samsung soğutucu özelliği bile yok ve Corsair'in Samsung 980 Pro'ya göre yazma hızı daha fazla yine de teşekkür ederim yorumunuz için.

Yine de yakın fiyatlar yazma hızı olarak Corsair yine bir tık önde performans testini görmek lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düz model kıyaslamalarında bile Corsair daha hızlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…