Corsair Nightsword vs Logitech G502

• Konuyu başlatan Dzan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 333

Dzan

Picopat
Hepinize merhaba Technopat okurları;

23-10 Cm El ölçülerim ve claw grip kullanıyorum. Farkettiyseniz iki farenin sol klik tuşunun yanında makrolanan butonlar var. Bu tarz model önerilerinize kesiikle açığım.

Sizce bu ikisinden hangini almalıyım? Çok para vermek istemiyorum açıkçası.

Ben hem G502 hem de G402 kullandım. Arada öyle muazzam bir fark yok. Her iki mouse'da da tuşlara rahatlıkla basabiliyorsun.

G402 biraz daha uzundu sanırım. Şu anda ikisi de yok yanımda bakamıyorum. Ağırlık konusunda G502 daha ağır.

G502'nin RGB ışıkları var, bir de orta tekerlek basılınca sonsuz dönme var ekstra olarak. Birde orta tuşunu sağa sola hareket ettirebiliyorsun . G402'de orta tuş sadece tıklanabiliyor, sağa yada sola hareket ettiremiyorsun, sonsuz dönme olayı yok ve sadece mavi renk mevcut RGB yok.

G402 biraz daha uzundu sanırım. Şu anda ikisi de yok yanımda bakamıyorum. Ağırlık konusunda G502 daha ağır.

G502'nin RGB ışıkları var, bir de orta tekerlek basılınca sonsuz dönme var ekstra olarak. Birde orta tuşunu sağa sola hareket ettirebiliyorsun . G402'de orta tuş sadece tıklanabiliyor, sağa yada sola hareket ettiremiyorsun, sonsuz dönme olayı yok ve sadece mavi renk mevcut RGB yok.

Hocam peki 2. El alınırlar mı? Dayanırlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı