Corsair RM1000i üzerindeki Girişler ne işe yarar?

Fırat Yapıcı

Kilopat
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba arkadaşlar. Psu'nun arkasındaki Corsair Link harici girişler ne işe yarar? En alttaki düğme ne amaçla kullanılıyor?

Dosya Ekleri

• image.jpeg
    image.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 298
Yanlış hatırlamıyorsam o port usb portu. Anakartının usb portlarına taktığın zaman corsair link yazılımı ile güç kaynağından anlık bilgileri, fan hızlarını vs. ayarlama gibi şeyleri yapabiliyorsun. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

LED takmaya yarayan bir port gibi duruyor. Kılavuzundan bakabilirsiniz. O küçük buton da fan test butonuysa fanın çalışıp çalışmadığını kontrol ediyordur. Değilse bir çeşit reset butonu gibi duruyor. Bunlar benim tahminlerim. Siz kullanma kılavuzundan bakarak doğruluğunu kontrol ediniz.

Ben de az önce buldum. Hem USB hem de o 4 parçalı kısım için Corsair Link ile ilgili olduğu söylenmiş. Küçük düğme de tahmin ettiğim gibi fanı test etmek amaçlıymış.

Anladım hocam yalnız diğer açtığım konu gördünüz mü bilmiyorum ama Corsair Link üzerinden Psu'nun fan çalıştırınca PC reset atıyor kendine o nedendir vilginiz var mı? @log

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı