Corsair RMx 2021 modeli nereden alınır?

Syremix

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar özet geçecek olursak 7-8 ay önce bir sistem dizdim ve bu sistemdeki PSU'nun kötü olduğunu öğrendim bende sistemimdeki PSU'yu değişmeye karar verdim aslında buradaki arkadaşların ve araştırmalarım sonucunda XPG Core Reactor de karar kılmıştım ancak bazı kullanıcıların cızırtı sesine benzer sorunlar yaşadığını gördüm bundan dolayı biraz daha bakınayım dedim ve Corsair'ın RMx serisinin 2021 modelinin çıktığını gördüm çokça incelemen tarafından beğenilince Corsair'a da bir göz atmakta fayda olduğunu düşündüm ancak almaya karar kılsam bile bu PSU'yu satan bir yer bulamadım satılanlar 2018 modelleri arkadaşlar bu PSU'yu alabileceğim bir yer var mıdır acaba yardımcı olursanız çok sevinirim. Eklemeyi unutmuşum.
Sistemim: i5 10400F.
GTX 1650GDRR6 ASUS.
MSI B460'a Pro anakart.
16 GB RAM 2666MHz.
650W veya 750W modellerinden birini almayı düşünüyorum ileride ekran kartımı değişeceğim bunu da ekleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Çok teşekkürler bende almayı düşünüyordum.

Çok teşekkürler link için bir de PSU nasıl herhangi bir sorun yaşadın mı acaba cevap verirsen sevinirim bende almayı düşünüyorun bugün.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler bende almayı düşünüyordum.

Çok teşekkürler link için bir de PSU nasıl herhangi bir sorun yaşadın mı acaba cevap verirsen sevinirim bende almayı düşünüyorun bugün.
Hocam bugün gelecek, montajı yaptıktan sonra yorumumu paylaşırım sizinle. 750W alın derim kart değişecekmişsiniz gelecek için çok iyi olur.

Geri
Yukarı