Satılık Corsair Vengeance LED 16 GB DDR4 3000 MHz RAM

@Utku Güvel Anakart modelinizide yazar mısınız rica etsem? Ve sayfanın başında veya timing değiştireceginiz kısmın üstünde manuel auto gibi yazılar bulunuyor mu? bazı seçenekleri manuel seçip kendi seçiminizi aktif etmeniz lazım biliyorsunuz.

@Utku Güvel Anakart modelinizide yazar mısınız rica etsem? Ve sayfanın başında veya timing değiştireceginiz kısmın üstünde manuel auto gibi yazılar bulunuyor mu? bazı seçenekleri manuel seçip kendi seçiminizi aktif etmeniz lazım biliyorsunuz.

Kusura bakmayın günlük hayatın yoğunluğundan bu konuyu tamamen unutmuşum ben. Dilinize sağlık ama kendime ayırabildiğim az vakitte RAM ile uğraşmak istemiyorum artık.

Arkadaşlar elimdeki RAM'lerin Vatan Bilgisayar güncel fiyatı 978 TL. Ramleri 800 TL'ye satıyorum. RAM'lerin hiçbir sıkıntısı yok. Mersin içi elden veririm, diğer iller havale ile veririm. İstediğiniz test sonucunu, ekran görüntüsünü paylaşırım. Aldığınızda aksi bir durum ile karşılaşırsanız geri iade alırım RAM'leri. İlgilenen arkadaşlara duyrulur.

Geri
Yukarı