Corsair Vengeance RGB 32 GB (2x16) 6000MHz vs. Adata XPG Lancer RGB DDR5 32 GB(1x32 GB) 6000MHz

Penguii

Femtopat
Daha fazla  
Ya da.

Bu iki RAM arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım. Bütçe maksimum 3.600 TL civarı ve öneride bulunacaksanız beyaz renkli asıl tercihim, çoğu parçalarımı beyaz aldım. Ve Dual'ya da Single kullanmam çok büyük fark yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair olanını almanızı öneririm. Dual channel olarak kullanırsınız, performasınız bayağı bir artar.

Corsair alın. Dual kit olduğu için sıkıntı çıkma olasılığı daha az olur.

Yavaş yavaş bilgisayar toplamaktayım. Anakart işlemci ve PSU'yu satın aldım. Bende aynı RAM'ler arasında kaldım. Lakin benim baktığım XPG de Dual kit. Şu an PSU olarak Corsair tercih ediyorum. İleride kasayı da Corsair'ya da NZXT almayı düşünüyorum. RAM'le beraber sıvı soğutma da satın alacağım onu da corsiar H100i düşünüyorum. RAM'ler arasında Corsair XPG'den 500 TL daha pahalı siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Önerilerinizi bekliyorum.

Yavaş yavaş bilgisayar toplamaktayım. Anakart işlemci ve PSU'yu satın aldım. Bende aynı RAM'ler arasında kaldım. Lakin benim baktığım XPG de Dual kit. Şu an PSU olarak Corsair tercih ediyorum. İleride kasayı da Corsair'ya da NZXT almayı düşünüyorum. RAM'le beraber sıvı soğutma da satın alacağım onu da corsiar H100i düşünüyorum. RAM'ler arasında Corsair XPG'den 500 TL daha pahalı siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Önerilerinizi bekliyorum.
Bütçe sıkıntınız var ise tabii ki en ucuzu ve en performanslısı neyse onu almalısınız. Bütçe sıkıntınız yok ise Corsair alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı