Corsair Virtuoso Hi-Fi vs blackshark v2 vs Cloud 2 Wireless

V2 bu kulvarda bir kulaklık değildir. 750-850 TL arasında çünkü. Corsair derdim fakat biraz ağır bir kulaklık bazılarında baskı yapıyor. V2 PRO derdim fakat neden durduk yere bu kadar pahalandı anlamak güç. Mümkün olduğunca iade kabul eden yerden almanızı öneririm. Konfor ve yazılım konusundan dolayı V2 PRO bence ama mutlaka indirim bekleyin derim 180 dolarlık bir kulaklık sonuçta fiyatı çok yükseldi.

V2 bu kulvarda bir kulaklık değildir. 750-850 TL arasında çünkü. Corsair derdim fakat biraz ağır bir kulaklık bazılarında baskı yapıyor. V2 Pro derdim fakat neden durduk yere bu kadar pahalandı anlamak güç. Mümkün olduğunca iade kabul eden yerden almanızı öneririm. Konfor ve yazılım konusundan dolayı V2 Pro bence ama mutlaka indirim bekleyin derim 180 dolarlık bir kulaklık sonuçta fiyatı çok yükseldi.

Şimdi fark ettim. Özür dilerim. V2 değil V2 Pro.
V2 bu kulvarda bir kulaklık değildir. 750-850 TL arasında çünkü. Corsair derdim fakat biraz ağır bir kulaklık bazılarında baskı yapıyor. V2 Pro derdim fakat neden durduk yere bu kadar pahalandı anlamak güç. Mümkün olduğunca iade kabul eden yerden almanızı öneririm. Konfor ve yazılım konusundan dolayı V2 Pro bence ama mutlaka indirim bekleyin derim 180 dolarlık bir kulaklık sonuçta fiyatı çok yükseldi.

Kaça inmesini beklemeliyim? Şu an en düşük 2000 civarı.

Son düzenleme:
Yani inanın piyasa zor durumda dolar uçar iner belli olmaz. İlk çıktığı zamanlar daha düşük fiyatta idi tabi dolar da düşüktü ona nazaran ama nedense çok pahalandı diye hissediyorum. Ancak bence ne alırsanız alın garanti olsun diye iade kabul eden sitelerden alın en kötü beğenmezseniz iade edersiniz. V2 PRO kullananlara da sorabilirsiniz memnun musunuz diye.

Geri
Yukarı