Corsair Virtuoso nasıldır?

LothbLoki

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube'da gezerken böyle bir video ile karşılaştım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun yorumlarında çöp, kötü tarzı yorumlar yapmışlar. Mikrofonuna söyleyecek sözümüz yok tabii ki. Sizce bu kulaklığın ses kalitesi nasıl, aranızda kullananlarınız var mı? Bass'lı şarkılar dinlerken tatmin oluyor musunuz? Oyunlarda yeterince iyi ses kasabilmenizi sağlıyor mu? Tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Almayı çok düşünüyordum haliyle çok araştırdım, kulaklığın malzeme kalitesi ve mikrofonu çok iyi, ses kalitesi ortalama, konforu berbat. (minyatür yapılı bir dişi iseniz konfor kısmı bir tık daha rahat olabiliyor.)

Almayı çok düşünüyordum haliyle çok araştırdım, kulaklığın malzeme kalitesi ve mikrofonu çok iyi, ses kalitesi ortalama, konforu berbat. (minyatür yapılı bir dişi iseniz konfor kısmı bir tık daha rahat olabiliyor.)
Kulaklığı tecrübe ettiniz mi? Yoksa bunları başkaların yorumlarına dayanarak mı söylüyorsunuz?

Kulaklığı tecrübe ettiniz mi? Yoksa bunları başkaların yorumlarına dayanarak mı söylüyorsunuz?

Başkalarının yorumu, epey detaylı araştırdım. Kendiniz denemek isterseniz iade konusunda problem çıkarmayan bir yerden almanızı tavsiye ederim.

Muadilleri Arctis 7-9 ve blackshark Pro V2 bunlara da bakabilirsiniz.

Başkalarının yorumu, epey detaylı araştırdım. Kendiniz denemek isterseniz iade konusunda problem çıkarmayan bir yerden almanızı tavsiye ederim.

Muadilleri Arctis 7-9 ve blackshark Pro V2 bunlara da bakabilirsiniz.

Son olarak şunu sorayım o zaman, İtopya'nın beylikdüzü şubesine gitsem bu kulaklığı deneme şansım olur mu acaba?

Son olarak şunu sorayım o zaman, İtopya'nın beylikdüzü şubesine gitsem bu kulaklığı deneme şansım olur mu acaba?

İtopya'nın şubesinde deneyebilirsiniz diye düşünüyorum ama daha önce şahsen İtopya'nın herhangi bir şubesine gitmedim. kesin bir şey söylemem doğru olmaz.

Ama internet üzerinden alırsanız İtopya'nın iade konusunda sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum bu konuda çok şikayet alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı