Corsair Virtuoso SE RGB Hi-Fi vs SteelSeries Arctis Pro

WoLeRm

Hectopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başka bu fiyatta öneriniz varsa önerin lütfen ve ayrıca cevaplayın lütfen.
@Samotne Ciasteczka
@hadwiger
@TÇB.
@enonertetanem

Son düzenleme:
İndirim bekleyip alın derim bu fiyatlar stok yok değil diye herhalde bu kadar pahalı. Arctis 7 veya Razer Blackshark Pro modeline bakabilirsiniz. Virtuoso öneririm ben ama ağır kulaklık deniyor.

İndirim bekleyip alın derim bu fiyatlar stok yok değil diye herhalde bu kadar pahalı. Arctis 7 veya Razer blackshark Pro modeline bakabilirsiniz. Virtuoso öneririm ben ama ağır kulaklık deniyor.

Bu ikisi arasından birini alacağım. Öneri ve yorum için teşekkürler.
@Yararsız Üye sen ikisini de deneyimlemiştin herhalde. Hangisi daha iyi ve konforluydu. SS 2 pile sahip olunca şarja takmaya gerek yok.

SS'nin en üst modeline inceleme mevcut olması lazım forumda inceleyin derim. Çok sağlam olmadığından kırılıyordu düzelttiler mi bilmiyorum.

Her iki kulaklıkta da memnun kalmayan azımsanmayacak bir kitle var eğer illa ikisinden birini alacaksanız iade kabul eden bir yerden almanızı tavsiye ederim.

Farklı model önerileri isterseniz;

Blackshark V2 Pro.
Cloud 2 Wireless.
Logitech G PRO X Wireless headset.

Bu modelleri de inceleyebilirsiniz, hepsi daha güncel ve bence satın alması daha mantıklı ürünler.

Her iki kulaklıkta da memnun kalmayan azımsanmayacak bir kitle var eğer illa ikisinden birini alacaksanız iade kabul eden bir yerden almanızı tavsiye ederim.

Farklı model önerileri isterseniz;

Blackshark V2 Pro.
Cloud 2 Wireless.
Logitech G PRO X Wireless headset.

Bu modelleri de inceleyebilirsiniz, hepsi daha güncel ve bence satın alması daha mantıklı ürünler.

G PRO X ve G733 modelleri çok hoş.

4000 tl arctis proya vermek akıl almaz bir iş ya bence. 550$ ediyor neredeyse yuh. Güzel open back bir kulaklık + masaya mikrofon + giriş orta seviye bir dac/amp alınır o bütçeyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı